Фотоконкурс, який оголошено ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», триває з 11 лютого по 10 березня 2019 року. Участь у конкурсі можуть братимешканці Вінниці віком від 6 до 17 років.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, потрібно:

Крок 1

Вподобати профіль Подільської агенції регіонального розвитку в мережі Інстаграм @pardorgua
https://www.instagram.com/pardorgua/

Крок 2

Завантажити мобільний додаток «Інформер» для Android чи IOS за посиланням: https://play.google.com/store/apps/details… (для Android) https://itunes.apple.com/…/%D1%96%D0%BD%D1%84…/id1297578700… (для IOS)

Крок 3

Показати бабусі/дідусю як користуватись мобільним додатком, щоб отримувати новини про місто.

Крок 4

Зробити 2 світлини, на яких буде видно як ти вчиш бабусю/дідуся користуватись мобільним

додатком «Інформер»:

– одне фото, на якому видно людей;

– друге фото, на якому видно мобільний додаток на телефоні.

Крок 5

До світлин поставити хештег #myinformer 

Крок 6 Опублікувати світлини і чекати результатів)

Сервісом random 11 березня серед учасників, які дотримались всіх зазначених умов, буде обрано 3 переможці, які отримають цінні призи.

Фотоконкурс «Informer для моєї бабусі/дідуся» відбувається в рамках проекту «Всі з І4С» для взаємодії поколінь і використання сучасних технологій для розвитку міста та спрямований на дітей шкільного віку.

Захід відбувається за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта та швейцарсько-української програма «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма EGAP), яка спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні. Програма EGAP фінансується Швейцарською Конфедерацією і виконується Фондом Східна Європа та Фондом InnovaBridge. Детальніше про програму на сайті http://catcut.net/fbdA