До Міжнародного дня Солідарності молоді в боротьбі проти колоніалізму і за мирне існування студенти та викладачі Вінницького національного технічного університету ініціювали для молоді патріотичний велопробіг «З Україною в серці».В цьому заході було понад 200 учасників, серед них понад 100 велосипедистів, які об’єднались спільною метою – встановлення миру в Україні. Активними учасниками велопробігу стали ліцеїсти Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді.

Десять кілометрів траси разом із велосипедистами попереду колони з прапором України біг легендарний герой Майдану, спортсмен, срібний призер чемпіонату світу по кросу, багаторазовий переможець міжнародних марафонів Микола Рудик. Серед учасників велопробігу була також легендарна вівчарка Баді, яка з початку війни перебувала на службі у добровольчому батальйоні «Айдар», а зараз є бойовим волонтером. Під час велопробігу вшанували героїв російсько-української війни та Майдану, поклали квіти до 8 меморіальних дошок і меморіалів загиблих воїнів АТО-ООС та героїв Небесної сотні. У такому патріотичному форматі велопробіг проходить вперше. Вінничани та молодь нашого міста повинні знати своїх героїв, які віддали життя за Україну, шанувати їх подвиг.

Віталіна Володимирова

Герой Майдану та вівчарка з фронту долучились до патріотичного велопробігу Герой Майдану та вівчарка з фронту долучились до патріотичного велопробігу