Мати  – Скальська Жанна Яківна (25.05.1937 р.н.), померла 13.10.1986 року. Батько – Скальський Володимир Михайлович (11.01.1937 р.н.), помер 16.05.2007 року.

Навчався, спочатку у ЗОШ №6, потім у ЗОШ №35 м. Вінниця. Після закінчення 11 класів (1993 року) вступив до Вінницького державного технічного університету на факультет будівництва. Здобув у 1998 році фах спеціаліста з теплогазопостачання, вентиляції та охорони повітряного басейну.

У 1997 році почав працювати на посаді менеджера ТОВ «ТК ВінницяЮгторг», яке займалося гуртовим продажом алкогольних напоїв.

В 1999 році перейшов працювати заступником директора з будівництва в ТОВ «Європа» м. Вінниця.

В 2006 році прийнятий на посаду менеджера-стажиста в ТОВ «МЕТРО КЕШ енд КЕРРІ Україна» в м. Київ. Після черги підвищень, у квітні 2007 року став директором торговельного центру в м. Вінниця.

У липні 2010 року переїхав працювати у Республіку Казахстан, де відповідав за розвиток мережі торгівельних центрів ТОВ «МЕТРО КЕШ анд КЕРРІ Казахстан».

В квітні-травні 2012 року переїхав до Російської Федерації, де почав працювати директором дивізіонів «Південь» та «Сибір» в федеральній мережі гіпермаркетів компанії «Лента».

В квітні 2014 року вирішив повернутись в Україну, де з липня 2014 року – генеральний директор ТОВ «ГПС нерухомість Київ». В січні 2015 року звільнився за власним бажанням.

З квітня по липень 2015 року виконував обов’язки генерального директора ДП «Центр державного земельного кадастру» при Держгеокадастрі України.

З лютого по червень 2016 року – директор КП «Інститут розвитку міст» Вінницької міської Ради.

З 24  червня 2016 року призначений на посаду заступника міського голови Вінницької міської ради.

Одружений, має доньку.

Чому саме Скальський?

Він не розпіарений, але комунікативний, знає кілька мов, володіє як кажуть «матеріалом» та цифрами, легко виіршує поточні проблеми в стилі диджіталізації, бо явно не совковий менеджер…       Бо  Скальський – людина зі світу великого бізнесу – він сильний економіст та топменеджер. Як показла практика, чиновники, які розбираються в економіці, напрочуд органічно виглядають на посаді голови ОДА. Наприклад Валерій Коровій – займав цей пост більше чотирьох років. За цей час в область зайшло чимало інвесторів зі світовими іменами, створюються робочі місця, ростуть місцеві бюджети. Тож губернаторство Коровія запам’ятається розвитком економічної складової регіону – це щонайменше. На початку своєї роботи в ОДА у 2015 році Коровій вирвався у лідери рейтингу губернаторів видання “Ділова Столиця”, а торік посів шосту сходинку. Ймовірно, Скальський “концептуально” не надто відрізнятиметься від Коровія – продовжить розпочаті інвестиційні проекти і, можливо, запустить нові.

В інтерв’ю для проекту kmbs ALUMNI stories Скальський сказав, що посадовці – це теж продавці, які повинні працювати на ключові показники ефективності (КРІ) для успіху локального бізнесу: “Коли ми мали навчальний модуль в Китаї, мені перевернула мозок модель, яка використовується там державою. Прем’єрміністр Китаю – цей той самий продавець-комівояжер, тільки дуже високого рівня, який їздить по світу і продає турбіни шанхайського заводу. Китай продемонстрував, що навіть в такій системі губернаторам і мерам можна ставити KPI, і мери – це теж продавці”.

Офіційна біографія

Владиславу Скальському — 43, народився у Вінниці. За освітою — спеціаліст із теплогазопостачання, вентиляції та охорони повітряного басейну, закінчив Вінницький національний технічний університет. У 21 рік працював менеджером на підприємстві, яке займалось гуртовою торгівлею алкоголем.

У 1999 році влаштувався на посаду заступника директора будівельної компанії “Європа”. Через 7 років Скальський став менеджером в ТОВ “МЕТРО КЕШ енд КЕРРІ Україна” в м. Київ. Після черги підвищень, у квітні 2007 року став директором однойменного торгового центру в м. Вінниця. У 2010 році переїхав працювати у Республіку Казахстан, де відповідав за розвиток мережі ТЦ регіону. За два роки переїхав до Російської Федерації, де почав працювати директором дивізіонів “Південь” та “Сибір” в федеральній мережі гіпермаркетів компанії “Лента”.

Ще за два роки – у 2014-му – повернувся в Україну, де почав керувати найбільшим ТЦ столиці Ocean Plaza. На початку 2015 року Скальський звільнився і повернувся до Вінниці. Вже за рік він очолив комунальне підприємство “Інститут розвитку міст” Вінницької міської Ради, а з 24 червня 2016 року призначений на посаду заступника міського голови Вінницької міської ради.

Що в декларації

Відповідно до інформації, зазначеній у  декларації Владислава Скальського, він володіє кількома об’єктами нерухомості, автівкою та чималими заощадженнями.  Так, Скальський з дружиною та дочкою проживають в орендованому будинку в Зарванцях, однак за користування ним не платять. У той же час, чиновник має власну земельну ділянку в цьому ж селі і вже більше трьох років будує дім. Зазначимо, що земельна ділянка, яка знаходиться у власності Скальського і та, якою він безоплатно користується – мають однакову площу 985 кв.м. Крім того жінка, яка безплатно дозволяє сім’ї чиновника користуватись своїм будинком та земельною ділянкою, набула право власності цими об’єктами нерухомості в той самий день, коли і сам Скальський отримав документи на земельну ділянку у Зарванцях – 1 лютого 2011 року.

З нерухомого майна у чиновника також є дві квартири у Вінниці: площею 34 кв.м та 64,2 кв.м – право користування останньою він набув у 2018 році. А також гараж на 20 кв.м.

Автопарк Скальських складається з двох автівок: Nissan X-Trail 2013 року випуску, який декларує сам чиновник і Skoda Superb 2015 року випуску, задекларовний його дружиною.

Свої заощадження заступник мера тримає у готівці. Так, він задекларував $285 тис., €145 тис., 220 тис. грн. На банківських рахунка Скальський тримає $16 638, 7 547 грн та 148 299 грн.

У Вінницькій міській раді Владислав Скальський заробив 301 942 грн. за рік, що становить близько 25 тис. грн на місяць. Також родина чиновника заробила 31 200 грн. на наданні в оренду нерухомого майна та 851 500 на продажу рухомого майна.

Дружина Владислава Скальського – успішна бізнесвумен. Торік її дохід від зайняття підприємницькою діяльністю склав 649 227 грн. Також бюджет Скальських поповнився за рахунок банківських процентів – 13 875 грн. та 3 498 грн.

Ввлерій Палій атакував нового губернатора Вінниччини питаннями про мафію, Порошенка, Шевченка і Зеленського… Відео 33kanal.com

Posted by Roman Kowalski on Thursday, September 19, 2019

Депутат обласної ради Людмила Головашич звернулась до нового голови обласної державної адміністрації

Posted by Roman Kowalski on Thursday, September 19, 2019