Днями свій 95-річний ювілей відсвяткувала Ніна Порхун, мешканка села Сербинівці Жмеринського району. Привітати іменинницю завітали директор КУ «Територіальний центр Жмеринського району» Тамара Оголенко, завідувач відділення соціальної допомоги вдома Наталя Воробій, соціальний робітник Наталя Побережна, представники Сербинівської сільської ради та голова Ветеранської організації Олена Богословцева.

Народилась бабуся в селі Слобода-Межирівська Жмеринського району у сім’ї сільських робітників. Дитинство припало на час голодомору та й молодість відчула страшні воєнні роки. А потім тяжка праця в колгоспі: доглядання за худобою та робота в городі. Ніна Іларіонівна рано вийшла заміж та й одразу поїхала за чоловіком в його рідне село Сербинівці де й досі проживає. Самі з чоловіком побудували хату, виростили доньку та підняли на ноги онуків та правнуків.

Сьогодні бабуся проживає самотньо, на жаль, чоловік та донька померли. Справлятися по господарству її допомагає соціальний робітник, часто навідується онук, який мешкає у Вінниці.

Валентина Лісова