З дітьми та дружиною переїхав у Вінницю, де влаштувався на роботу таксистом й у вільний час створює ескізи для вишиванок. Зробити з автівки караоке Андрій вирішив півтора місяця тому. Тоді, каже, до нього сіла дівчина без настрою.

– Я трошки собі підспівував, дивлюсь, вона почала усміхатися. Мені захотілося їй підняти настрій, почав вже голосно співати – вона зреагувала позитивно. Потім попросила ще щось заспівати. Тож невдовзі в автомобілі я поставив мікшерний пульт, до нього приєднав мікрофон. Пасажирам на вибір пропоную пісні. У моєму плей-листі сотні тисяч хітів, купую їх через спеціальний додаток. Ролики зі співочими пасажирами завантажую на власний канал в Інтернеті. Перед тим запитую в них дозволу, але не щодня можна знайти людину, яка готова заспівати на камеру, або ту, яку можна виставити на загал. Тепер мої пасажири співають улюблені хіти просто під час подорожі. А деякі ще й безкоштовно! З найталановитіших грошей не беру! Крім того, такі поїздки правил дорожнього руху не порушують, бо кожного прошу пристебнутися.

Замовити саме караоке-таксі неможливо, бо тут кому пощастить, до того на виклик приїде Андрій. Він, до слова, людина відома на теренах країни, адже свого часу брав участь у вокальному шоу «Х-фактор», але у фінал не вийшов.

Віталіна Володимирова