– Зранку приїхали машини і підйомний кран, щоб завантажити останній, третій тепловоз, два вже вивезли. А на території заїхали дві фури, щоб забрати цукор із складів. Пройшли троє чоловіків з різаками по металу, ми їх вже виганяли тиждень тому, – розповіли в редакції жителі Кирнасівки. – Тривожний дзвін бив на сполох, під прохідною збирались люди. Розділились ― одна група захищали ангар з тепловозом, друга -заводську прохідну. Зателефонували в поліцію, але на ці дві “гарячі точки” прибули тільки двоє молодих поліцейських ― і все!

Ми чекали, що приїде власник цукру, але замість нього прибув лише слідчий на прізвище Отченаш, з ним юрист і група вантажників з новими мішками. Вони збирались пересипати в них цукор і завантажити дві фури по 20 т. Люди чинили опір! Адже ніхто документів не пред’являв, а двоє поліцейських лише допомагали новоприбулим пройти на територію заводу. Почалась суперечка, кирнасівчан штовхали, з силою притискали до залізних опор… На дзвінки в Тульчинську РДА, в райраду, в районну поліцію ніхто не реагував…

Продовження читайте у наступному номері “33-го каналу”.

Кирнасівка повстала! З цукрозаводу забирають останній тепловоз і цукор зі складів. На "розборки" приїхала народний депутат (відео) Кирнасівка повстала! З цукрозаводу забирають останній тепловоз і цукор зі складів. На "розборки" приїхала народний депутат (відео) Кирнасівка повстала! З цукрозаводу забирають останній тепловоз і цукор зі складів. На "розборки" приїхала народний депутат (відео)