За прогнозами астрологів, 2019 рік почнеться із сонячного затемнення, яке відбудеться 5 січня — це буде вдалий момент, щоб відмовитися від токсичних стосунків, образ, страхів, сумнівів.

Овен

У 2019 році закохані Овни будуть почуватися як розвідники в тилу ворога. Спостерігається небезпека стати заручником обставин, опинитися в заплутаній і двоїстій ситуації, спровокувати ревнощі партнера або розрив стосунків. Овнам, які заплуталися, буде складно зробити правильний вибір й підбити підсумки. Неприємностей, за прогнозами астрологів, варто чекати 7 січня — 3 лютого, 26 березня — 19 квітня, 15 травня, 2 липня, 14 вересня — 7 жовтня, 2 листопада — 25 листопада.

Телець

Новий рік подарує Тельцям шанс розібратися у стосунках, знайти своє кохання та вплинути на кохану людину. Для багатьох Тельців це буде щасливий рік. Це вдалий період часу для налагодження гармонійних і довірчих стосунків, зміцнення і реанімування почуттів. Астрологи попереджають, що багато Тельців ризикують занадто захопитися спробами вивідати таємниці коханого (коханої). Подібні дії можуть обернутися абсолютно непередбачувано й ускладнити стосунки.

Близнюки

Близнюки можуть опинитися в залежності від партнера або загальної атмосфери. Закохані Близнюки, які тільки почали стосунки, на початку року можуть бути загнані в кут більш досвідченим партнером, їм можуть нав’язати не найбільш виграшну роль. Лише представники цього знаку із сильним характером зможуть стримати удар, не прогнувшись під чужі погляди. Якщо Близнюкам захочеться освідчитися або з’їхатися, то найкраще зробити це в січні або лютому, або почекати до літа.

Рак

Раки проведуть наступний рік у чудовому настрої. Літо стане для представників цього знаку часом відкриттів і нових можливостей. Астрологи повідомляють, що Раки дізнаються багато нового, в тому числі про себе і свого партнера. Слід прийняти нову інформацію без зайвих фільтрів — лише в цьому випадку вона принесе оновлення почуттів і поліпшення стосунків з другою половинкою. Вигідна зміна стратегії на початку року принесе позитивні зміни.

Лев

Для успіху в коханні Левам доведеться приборкати свій егоїзм і марнославство. Зима і весна стануть періодом нових звершень та перемог. Саме в ці місяці рекомендується планувати свої успіхи. Літо подарує представникам цього знаку масу можливостей для того, щоб поліпшити стосунки з коханою людиною, позбавитися проблем і оновити почуття. Знаки уваги, спільна відпустка, побачення, романтичні знайомства (для самотніх Левів) та тепле спілкування допоможе залатати тріщини в човні кохання, наповнити роман любов’ю і щастям.

Діва

Прийдешній рік Жовтої Свині стане для Діви роком великих можливостей і змін. Початок року може пройти в турботах про щось нове і незвичне. Можливо, це буде криза у стосунках, новий партнер, нові почуття. Астрологи радять не надто поспішати в рішеннях і висновках. Весняні місяці допоможуть трохи відпочити і адаптуватися, але не занадто розслабитися. Небезпекою 2019 року стануть ревнощі з боку партнера. Наслідки навіть швидкоплинного флірту можуть стати вагомою причиною для розриву.

Терези

Новий 2019 рік для Терезів буде трампліном у незвідане. Шанси зустріти щось особливе — великі. Зимові місяці стануть для представників цього знаку періодом нових сподівань і звершень. Самотнім Терезам важливо шукати тих, хто зуміє вдихнути в них надію і підвищити жагу до життя — енергійних і романтичних людей, здатних змінити не тільки своє життя, але й чуже. Осінні місяці принесуть Терезам яскраві події та позитивні зрушення в почуттях.

Скорпіон

Для Скорпіонів 2019 рік стане випробуванням на емоційну та духовну витривалість. На щастя, народжені під знаком Скорпіона відрізняються умінням протистояти будь-яким труднощам та хитросплетінням. Виникне відчуття, що стосунки з другою половинкою зайшли в глухий кут. Поспішати з висновками і приймати важливі рішення не варто. Готовність до конструктивного вирішення проблем позбавить багатьох можливих ускладнень і запобіжить розриву. Листопад і грудень стануть місяцями появи паростків нового і чистого кохання.

Стрілець

Представникам Стрільця наступного року вдасться зрозуміти, що їх найбільше приваблює в партнері, з ким вони збираються зав’язати стосунки. За гороскопом на 2019 рік саме скромність і терпимість дуже знадобляться у стосунках. Зимові місяці — період спроб і помилок у коханні. На щастя, Венера обіцяє Стрільцям заряд енергії і віри в краще, тож вони без зусиль зможуть подолати будь-які перешкоди. Весна, літо і осінь пов’язані із суттєвими перешкодами на шляху до гармонії в партнерстві. У цей час у стосунки можуть втрутитися треті особи.

Козеріг

Козероги будуть здатні на багато чого в коханні: їхня чарівність зросте. Проте астрологи попереджають, що зимові місяці наступного року можуть стати справжнім випробуванням для тих Козерогів, які поки ще не знайшли своє кохання. Вибір потрібно зробити швидко й безкомпромісно. На щастя, самотнім Козерогам нічого боятися: вибір буде правильним. Сімейним представникам не варто боятися йти в новому напрямку — кожен крок назустріч незвіданого стане початком незабутньої пригоди. Починати нові стосунки або розплутувати проблеми у вже наявних бажано влітку або ближче до зими (26 листопада — 2 грудня).

Водолій

Водоліям Новий рік подарує масу нових незабутніх вражень. Венера, покровителька кохання, відвідає сузір’я цього знака два рази за рік: 1 березня — 25 березня і 10 грудня — 1 січня. Закохані Водолії відчують у цей період небувалий прилив сил і емоцій, ніжні почуття та бурхливі пристрасті. Весняні і зимові місяці найбільш вдалий час для пошуку кохання, зміцнення і відновлення стосунків. В інші місяці слід бути обережнішим, особливо якщо Водолії ще не оговталися після важкого розриву і невдалого роману. Не варто боятися змін — особливо, якщо вони відбуваються в сфері романтичних стосунків.

Риби

Наступний рік може стати для Риб часом проб і помилок у коханні. Астрологи рекомендують Рибам тренувати власну прагматичність, керувати емоціями й перестати гнатися за ідеалом. Початок року підкаже Рибам, в якому напрямку варто рухатися, щоб раз і назавжди змінити своє життя. Взимку і навесні важливо помічати всі знаки і зміни, що відбуваються навколо. Також необхідно прислухатися до порад сім’ї та коханої людини.