Роздумуючи над словами Святішого Отця, ввійдімо у таємницю нашої Пасхи. Це заради нас Ісус бере на себе тягар і біль гріха. Заради нас прямує дорогою страждань. Заради нас входить у відхлинь смерті. Заради нас перемагає… Аби щоразу наново вдихнути Своє життя туди, де огортає нас неміч та темрява, де згасає любов та надія, де панує ненависть та смерть. Господь приходить, щоб перемінити нас Своєю благодаттю і вчинити нас свідками Воскресіння.

Нехай же Воскреслий Христос, Котрий є нашим Спасителем, наповнить серця міцною вірою, непохитною надією, правдивою любов’ю і глибокою духовною радістю. Хай допоможе подолати усі негаразди, які переживає наша держава. Спільною молитвою звернімося до Бога, аби він допоміг утримати незалежність нашої Батьківщини та зробити її міцною, самостійною та квітучою. Ми не маємо морального права змінювати напрям руху. Курс на добробут взято, старт зроблено, треба рухатися цим шляхом, не звертати з нього. Нехай Господь просвітлить наші помисли, наповнить серця любов’ю до ближнього та України. Просимо у Господа, аби додав нам сил і наснаги здобути мир, творити добрі справи, прагнути взаємопорозуміння, жертовно служити Йому, що стане правдивим виконанням Господньої волі та свідченням Євангелія.

Нехай світло Христового Воскресіння принесе мир, злагоду та добробут у нашу країну, спільноти, родини, розпалить серця Божими дарами та благодаттями, особливо глибокою довірою, щоб ми могли в усьому покладатися на нашого Господа.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

З пастирським благословенням, єднаючись в Пасхальній радості Церкви —

Єпископ
Леон Дубравський,
правлячий єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії РКЦ