Вирушаючи на відпочинок до моря, слід бути пильним, аби не втрапити до пастки шахраїв. Протягом двох тижнів до поліції Херсонської області звернулися дев’ятеро відпочивальників, котрі віддали за оренду на морському узбережжі неіснуючого житла 12 тисяч гривень. Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в області.

Так, за два тижні в поліцію надійшло 9 заяв про шахрайство з Постраждали жителі Києва, Херсона, Кривого Рогу, Дніпра та Вінниці.

Як розповідають у поліції, усі заявники знаходили оголошення на різних сайтах про оренду кімнат у готелях чи приватному секторі в с. Залізний Порт, смт Лазурне, с. Генічеська Гірка, с. Щасливцеве, містах Скадовськ та Генічеськ. Телефоном вони зв’язувалися з власниками житла або персоналом, ті просили внести завдаток від 600 до 3300 гривень. Після отримання грошей невідомі обіцяли, що до приїзду відпочивальників все підготують. Коли родини приїхали на відпочинок, то з’ясувалося, що таких пансіонатів і назв вулиць взагалі не існує у населеному пункті або на їх місці розташовані приватні будинки чи магазини. Гроші потерпілим ніхто не повернув, оголошення з сайту вже видалили”, – розповіли в поліції. За усіма фактами поліція відкрила кримінальні провадження за ч.1 ст.190 КК України – шахрайство.

Ілона ВАЛЬТЕР