Він, як Кобзар, малює картини та пише вірші. А ще вони із дружиною Лідією  довгий час були альпіністами і підкорили чимало вершин. Виховали прекрасних доньок: Олену Геннадіївну – викладача ВНАУ, кандидата наук, Юлію Геннадіївну, заступника директора КНВО «Форт». Дочекались онуків та правнуків.

– Коли ми їздили в його рідну Уладівку, дідусь брав мольберт і вів мене «на природу», щоб показати росу, прекрасні краєвиди, і вчив малювати, – цими незабутніми враженнями ділиться його онучка Оленка. – А тепер вже я вчу малювати власних дітей – його правнуків.

Розчулений дідусь показав дерево роду, виготовлене  власними руками. А ще унікальну книгу – «Тарасові шляхи», яку із написом на 15-ліття у 1964 році подарував йому його товариш. Він підкреслював, що Геннадій Присяжнюк – гордість їхньої школи та патріот України. Таким він і залишився. Многая літа Вам, ювіляре!

Каріна Маєвська

На 80-річчя Геннадія Присяжнюка його діти, рідні, онуки та правнуки декламували Шевченка та одягли вишиванки (відео) На 80-річчя Геннадія Присяжнюка його діти, рідні, онуки та правнуки декламували Шевченка та одягли вишиванки (відео)