Про це повідомляє обласне управління СБУ на своїй сторінці у Фейсбук:

– Співробітники вінницького УСБУ спільно з управлінням запобігання та протидії корупції Держгеокадастру під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури викрили на отриманні неправомірної вигоди керівника районного підрозділу ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області.

Правоохоронці встановили, що за сприяння голови сільської ради підозрювана погодила вінничанину необхідні документи задля виділення земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею шість гектарів в обхід встановленої законом процедури. Вартість своїх «послуг» посадовець оцінила в шістдесят тисяч гривень.

Правоохоронці затримали чиновницю у закладі громадського харчування Вінниці під час отримання другої частини неправомірної вигоди у розмірі тридцять тисяч гривень.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України вирішується питання щодо оголошення затриманій про підозру в скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин протиправної діяльності та перевіряється інформація про участь сільського голови в оборудці.

Детальніше у наступному номері “33-го каналу”.