Нещодавно ми писали про 20-річного нацгвардійця Ярослава Софіїна, який служив в одній із вінницьких частин і загадково зник.

Батьки розповідали тоді, що хлопець скаржився на конфлікти із командуванням. А 9 січня пішов з дому та не повернувся, у частині його теж не бачили. Рідні забили на сполох, звернулись до поліції та почали пошуки.

Знайшовся військовослужбовець лише на дев’ятий день. Допомогла в цьому одна з вінничанок.

– Як тільки сина оголосили в розшук, нам стали телефонувати небайдужі люди. Саме тому їм, правоохоронцям та вашій газеті ми висловлюємо щиру подяку. Наша дитина жива і здорова, а це головне, — повідомили нам батьки. — У четвер Ярослав з’явився на службу, адже усвідомив, що він військовослужбовець Національної гвардії та приймав присягу. Із командуванням ми поспілкувались і дійшли компромісу. Конфлікт вичерпаний.

У прес-службі Західного територіального управління Нацгвардії додали ось що:

– Раніше солдат Ярослав Софіїн вже притягувався командуванням військової частини до дисциплінарної та адміністративної відповідальності за подібні порушення. Батьки солдата претензій до командування військової частини 3008 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України не мають. Наразі триває службове розслідування, яке раніше призначив командир військової частини з факту неприбуття військовослужбовця на службу.

Вікторія Снігур