Наразі на виробництві працевлаштовано 30 людей. Є серед них швачки та закрійниці, бо працюють тут переважно жінки, з відповідною професійною освітою та стажем роботи. Найближчим часом планується відкриття другого цеху та збільшення штату співробітників до 50 чоловік. Завершується ремонт приміщення, справа за встановленням, підключенням і налагодженням устаткування.

– Взагалі реалізація інвестиційного проекту передбачає створення 180 робочих місць та розширення виробництва до 7-8 цехів. Загальний осяг інвестицій у створення потужної виробничо-технологічної бази становитиме орієнтовно 7 млн.грн. Зокрема працюватимуть цехи з пошиву постільної білизни, текстилю, дитячого одягу, шитиметься модельний одяг на індивідуальне замовлення. У планах й відкриття фірмового магазину у місті Іллінці, – розповіла директор підприємства Оксана Гутник. – Оскільки працівники не лише жителі села Борисівка, а й сіл – Якубівка, Паріївка, Бабин та міста Іллінці, буде налагоджено підвіз до місця роботи, відкрито їдальню та облаштовано кімнати для відпочинку. Варто зауважити, що виготовлена продукція користується попитом і вже налагоджено ринок збуту. Так реалізовано перші партії спецодягу для молокопереробного підприємства, заводу з виробництва фруктових концентратів, мережі автозаправних станцій», аграрних компаній та інше. Замовники залишились задоволені, адже досить оптимальним є співвідношення ціна-якість, та готові співпрацювати й надалі.

Валентина Лісова

Нове швейне підприємство на Вінниччині допоможе відродити село Нове швейне підприємство на Вінниччині допоможе відродити село