Чомусь за зачиненими для преси дверима керівники силового відомства презентували поліцейським та рятувальникам Вінниччини перший мотиваційний пакет МВС.

– Підтриманий Кабінетом Міністрів та Верховною Радою, мотиваційний пакет складається з трьох ключових компонентів. Перший – підвищення заробітної плати для поліцейських та рятувальників в середньому на 30%. Другий – програми компенсації за орендоване житло. І основний компонент програми – отримання власного житла поліцейським після двох років служби на основі іпотеки до 20-річного пільгового фінансового лізингу з урахуванням повного погашення відсотків з боку міністерства та бонусного погашення до 40% лізингу, – цитує Арсена Авакова прес-служба відомства.

– Іпотека це той механізм, який дозволяє одразу після оформлення документів отримати житло, в якому ви будете жити. Умови отримання іпотеки – дуже вигідні, – сказав голова ДСНС Микола Чечоткін.

За словами Арсена Аваков, поліцейським та рятувальникам розроблять ще дві мотиваційні програми:

– Друга мотиваційна програма буде стосуватися страхування поліцейських та рятувальників. Третя – професійного росту та підвищення компетенції.

Крім того, поважний гість вручив нові службові автомобілі вінницьким правоохоронцям. Так вісім “Renault Duster” отримали групи реагування патрульної поліції Жмеринського, Погребищенського, Немирівського, Хмільницького, Барського, Бершадського та Ямпільського районів. Ще три автомобілі передані поліцейським груп реагування патрульної поліції Тростянця, Теплика та Літина. Два Renault Logan отримали дільничні офіцери поліції Вінницького районного відділу поліції. Мікроавтобус “Ford Transit Custom” передали  слідчо-оперативній групі новоствореного Київського відділення поліції.