Зокрема Указом №698/2019 серед прізвищ 41 судді місцевих судів є 4-ро призначених в суди Вінниччини! Зокрема відповідно до частини п’ятої статті 126, частини першої статті 128 та підпункту 2 пункту 161 розділу XV “Перехідні положення” Конституції України, частини шостої статті 147, абзацу першого пункту 3 i пункту 40 розділу ХІІ “Прикінцеві та перехідні положення” Закону України “Про судоустрій і статус суддів») в Гайсинському районному суді суддею буде працювати Іван Сергійович Капуш, у Теплицькому районному суді – Олександр Сергійович Герман, а в міський суд Вінниці призначено

Сергія Васильовича Волошина і…

Головна сенсація цього указу президента Зеленського – повернення одіозної судді Ірини Леонідівни Курбатової, яка в квітні 2016-го посадила відомого активіста вінницького Майдану Юрія Павленка – Хорта, у вересні 2015-го дала 5 років тюрми волонтеру та добровольцю із Вінниці Андрію Сарвірі – Санчесу (вирок був скасований в апеляції) і відпустила не менш відомого кримінального авторитета С. у резонансній справі вимагання коштів із підприємця… Вітаємо!!!

Одіозну суддю Ірину Курбатову, що посадила Хорта та Санчеса, президент повернув до міського суду Вінниці! (відео)

Одіозну суддю Ірину Курбатову, що посадила Хорта та Санчеса, президент повернув до міського суду Вінниці! (відео) Одіозну суддю Ірину Курбатову, що посадила Хорта та Санчеса, президент повернув до міського суду Вінниці! (відео)