Напередодні зимових свят ми всі чекаємо на диво, незалежно від того, скільки нам років – 46, як мені, 16, як моїй доньці, чи 95, як старенькому дідусю в хоспісі, якого я нещодавно відвідав. Інколи диво – це звичайна увага і турбота, на яку вже не чекали. Добре слово для стареньких не підніме пенсію, але зігріє навіть при холодних батареях.

Рік, що минає, для багатьох українців не приніс бажаних змін на краще та посіяв у серці смуток. Хтось не дочекався батька з фронту. Хтось забув, як виглядають батьки, бо вони поїхали на заробітки за кордон і назад не збираються повертатися через відсутність роботи з гідною зарплатою в Україні. А декого батьки покинули в дитбудинку, бо не знають, як прогодувати. Пенсіонерів поставили перед вибором: купити ліки, поїсти чи погрітися. Бо на таблетки, хліб з маслом та комуналку пенсії навіть з надбавками не вистачає. Людей душать захмарними тарифами, цінами, низькими доходами та найбільше – несправедливістю і байдужістю.

Коли в країні не поважають людей праці, не дбають про ветеранів та пенсіонерів – ця країна не має майбутнього. Фундамент, на якому повинна стояти Україна – це повага і справедливість.

Моя мета у новому році — відновити справедливість і повернути повагу до людей. Перше, що я зроблю, коли стану Президентом – перегляну бюджет, підніму зарплати лікарям, вчителям, вихователям, механізаторам, дояркам, шахтарям. Саме вони, а не судді, депутати чи прокурори, мають бути найважливішими людьми в державі та жити в ній достойно. Я скасую рішення уряду про підвищення ціни на газ і знижу її, щоб зробити тарифи чесними. При мені ліки будуть дійсно доступними, медогляди – безкоштовними, харчування в школах – за рахунок бюджету. Кожна дитина, навіть з малозабезпеченої родини, матиме змогу отримати професію, яка годуватиме її в житті. Кожна людина зможе знайти правду в суді. Я скорочу кількість депутатів і міністрів вдвічі, щоб припинити бардак у владі. Я відновлю контроль, відповідальність та порядок в усіх сферах життя. І головне – я поверну землю тим, хто її обробляє. Я забороню продаж землі іноземцям і навічно закріплю її за фермерами. Коли ми торгуватимемо не землею, а продукцією, українці купатимуться, як вареники в маслі і нам ніякі закордонні кредити не будуть потрібні. Я перетворю країну з великої «свалки» на велику «стройку», щоб все будувалося, а не розвалювалося.

Бажаю всім у Новому році миру, злагоди, добробуту та достатку. Хай Господь береже ваші родини.

Ваш Олег Ляшко