Інформацію про успішні пологи оприлюднила в Instagram сама Добринська:

Синочок… Любов… Щастя…

Як батьки назвуть свою третю дитину поки невідомо. У відомої спортсменки із чоловіком вже є син Дарій та донька Аліса. Але зіркова пара на цьому не зупинилась…

Наталія Добринська — українська легкоатлетка (багатоборство). Майстер спорту міжнародного класу з багатоборства. Здобула золоту медаль на Олімпіаді в Пекіні у 2008 році. На попередній Олімпіаді в Афінах у 2004 році посіла восьме місце. У 2012 році на чемпіонаті світу в Стамбулі встановила світовий рекорд, набравши в сумі 5013 очок, побивши попередній рекорд (4991).

Чоловіком 37-річної спортсменки є на рік молодший бізнесмен, власник інвестиційної компанії Merit Investment Group Костянтин Євтушенко.

Він був одним із учасників телепрограми «Холостяк» і навіть у фіналі знайшов собі пару. Але за дружину в реальності взяв нашу землячку Наталю Добринську.

Її мама Любов Добринська свого часу довгий час працювала у редакції газети «33-й канал», потім — головним редактором газети «Вінниччина», зараз допомагає доньці із онуками. Можна сказати, що багато хто із журналістів знає Наталю з дитинства, як і її сестру Вікторію, також спортсменку-тренера.

І знає, як непросто давались ці досягнення. Щоденно доводилось добиратись на тренування у «Колос» із приміських Якушинеців, де мешкала родина і досі – батьки.

Найвищим досягненням Наталії Добринської є олімпійське «золото» Пекіна-2008. Також Наталія – чемпіонка світу Стамбул-2012 у п’ятиборстві.

27 жовтня 2013 року офіційно оголосила про завершення спортивної кар’єри.