У 1997 році вона закінчила навчання за спеціальністю «Стоматологія» і майже 22 роки пропрацювала зубним лікарем у Чернівецькій ЦРЛ. Свою роботу дуже любила. То ж , коли потрапила під скорочення, одразу звернулася за допомогою до районної філії обласного центру зайнятості. Адже без практики швидко втрачаєш навики.

Там жінці повідомили, що можуть допомогти відкрити власну справу. Валентина не вагалась ні хвилини.

– Як майбутня підприємниця я відвідала семінар «Як розпочати свій бізнес», пройшла тестування на виявлення професійних умінь та навичок та визначення готовності до ведення підприємницької діяльності. Згодом отримала направлення служби зайнятості на проходження навчання за програмою «Підприємництво та бізнес планування».

Я проаналізувала ситуацію на ринку стоматологічних послуг Чернівецького району, – розповіла лікар-стоматолог. – То ж вирішила робити те, що вмію, адже ні в чому іншому себе не бачу. Далі успішно презентувала бізнес-план за напрямом «Стоматологічна практика», ретельно здійснила розрахунки майбутньої підприємницької діяльності, оренди приміщення, обладнання кабінету та стоматологічного приладдя.

Власний стоматологічний кабінет Валентини Цмокалюк відчинив двері для перших клієнтів вже у березні. Валентина здійснила свою мрію і тепер забезпечує населення району високоякісними стоматологічними послугами за помірними цінами.

Лікар впевнена, що її бізнес буде успішним, адже займається улюбленою справою та приносить користь людям.

Валентина Лісова