Нещодавно в обласний перелік елементів нематеріальної спадщини занесли весільний коровай села Бондурівка Чечельницького району.

Він унікальний тим, що до таїнства долучаються тільки щасливі у шлюбі жінки, які мають дітей. Кожна повинна принести продукти, а виготовляють тісто на металевій кришці, яку присипають борошном. Матеріали про весільний хліб люди збирали цілих 10 років!

– Бондурівські короваї мені відомі змалечку, адже Бондурівка — моє рідне село, там живе моя родина, друзі. Безумовно, для мене дуже важливо, щоб про такий унікальний елемент дізнався світ. Матеріали про весільний хліб я збирала 10 років. Скільки століть існує тут традиція випікання короваїв — ніхто не скаже точно, бо, як і в кожному селі Вінниччини, без неї не обходиться жодне весілля. Тому, мабуть, багато.

В обліковій картці вказано два найбільш точних рецепти короваїв (бо жодна жінка вам не скаже, скільки конкретно грамів того чи іншого потрібно додати, адже кладуть по-хазяйськи – «на око», що свідчить про неабиякий досвід і майстерність). Один рецепт було зафіксовано в 72-74 роках Вірою Коваленко, а другий мною у 2009 році від Тамари Бондаренко і Людмили Мордач. Для тіста беруть тепле молоко, цукор, борошно, жовтки та дріжджі. Після третього вимісу жінки беруться за весільний хліб, який унікальний своїм способом вироблення. Готується він на кришці з отвором посередині або з ружею. Прикрашають круглий коровай голубами, квітами та в’юнчиками з тіста.

Вже коли він у печі, присутні мають підняти вгору руки, щоб гарно піднявся. Коровай несуть на хустці перед молодими, що йдуть до шлюбу, — розповіла Юлія Васюк із ГО «Етномайстерня Коло». — Однією з умов фіксування елемента нематеріальної культурної спадщини є засвідчення і доведення його безпосереднього побутування, тому ця традиція жива, короваї досі печуть майже всі жительки Бондурівки. На весіллі їх може бути близько двадцяти, адже в нас побутує обряд «Відтанцьовування короваїв», коли всі похресники і діти найближчих родичів обдаровуються і танцюють зі святковими хлібами.

Вперше у 2016 році не в сільських умовах бондурівський коровай відтворили учасниці ГО «Етномайстерні Коло» для гостей Міжнародного фестивалю культури в Литві. А через рік повністю показали його відтворення в Національному музеї Івана Гончара, розчиняла на коровай бондурівчанка Тетяна Васюк. Місцеві активно долучилися до збору інформації і документів. За подачі сільської ради на чолі з головою Валентиною Слюсар було отримано повний пакет документів для заповнення облікової картки. Тепер громада розмірковує, як далі просувати свою традицію випікання весільного хліба.

Вікторія Снігур

Патент на коровай отримає Бондурівська громада Патент на коровай отримає Бондурівська громада