Її унікальний стиль і неординарний талант викликають захоплення, а вона ніколи не копіює чужих робіт та мріє проілюструвати книжку. Про все це і не тільки дівчина розповіла нашій газеті.

– Мій тато художник, тому талант та знання перейняла від нього. Пригадую, як під час навчання в школі спочатку малювала однокласникам, а потім лише собі. Професійної художньої освіти не маю, за фахом – дизайнер. Маю власну студію MONA Art Hub, де проводжу заняття зі всіма бажаючими, активно приділяю увагу благодійності. Найбільше люблю зображати у своїх роботах якісь чудернацькі та водночас милі істоти, а своїм рідним жанром називаю портрет з елементами фентезі. Роблю акцент на очі, і, як би банально не звучало, це справді дзеркало душі. Дуже запам’яталось замовлення від онука написати портрет його 91-річного дідуся. Робота була неймовірною, адже людина харизматична не лише ззовні, а й внутрішньо. Та й мені більше до вподоби зображати старших людей, бо це фактура, зморшки, погляд… Одного разу друзі замовляли портрет товариша в образі космонавта.

Це найпрекрасніше, що може бути у людини – можливість жити і творити. Особливо для художника. Кожна картина – це моє дитя, те, що дістаю із глибин душі і переношу на полотно, — розповідає Анна Борачук. — Нещодавно стала більше приділяти скульптурному живопису. Дана техніка стала популярною не так давно, використовується в інтер’єрах і чимось нагадує барельєф. Суть полягає в тому, що за допомогою маленького шпателя — мастихіна я наношу на рамки, дзеркала чи інші декоративні предмети, художню штукатурку. Таким чином створюються об’ємні квіти та інші зображення. І що цікаво, кожна пелюстка відділена одна від одної.

Окрім замовлень портретів та пейзажів, Анна почала розмальовувати ще й джинсові куртки, які нині серед модних трендів.

Вікторія Снігур

Портрети-фентезі пише вінницька художниця