– Службовцеві територіального сервісного центру МВС України у Вінницькій області, який, спільно з посередниками, одержував неправомірну вигоду від громадян за видачу водійських посвідчень, повідомлено про підозру.

Як повідомлялося раніше, прокуратурою Вінницької області, спільно з слідчими Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області та співробітниками Управління захисту економіки у Вінницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, у березні поточного року, затримано на одержанні неправомірної вигоди посередників, які за попередньою домовленістю з службовцями територіальних сервісних центрів МВС України, налагодили схему щодо одержання неправомірної вигоди від громадян за позитивну здачу останніми іспитів на отримання водійських посвідчень, реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів а також інших послуг.

За результатами проведених слідчих дій та на підставі зібраних доказів повідомлено про підозру одному із службовців територіального сервісного центру Вінниччини, який, діючи за попередньою домовленістю з посередниками, сприяв громадянам у здачі теоретичних іспитів на отримання посвідчень водія шляхом повідомлення вірних відповідей при тестуванні, а також вносив до офіційних документів – екзаменаційних листів недостовірні відомості щодо позитивної здачі практичних іспитів з водіння, які фактично громадянами не здавалися.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та його відсторонення від займаної посади. Слідство триває.