Ми вже розповідали про ситуацію із дитячим садочком «Барвінок» у Ладижині, який міські депутати ліквідували. Причиною начебто стало те, що приміщення аварійне.

– У нашому місті збереглись лише дві історичні цінні будівлі 19-го сторіччя. Це костел і маєток генерала. Саме в останньому і був розташований дитсадочок, — скаржився нам депутат міської ради Віталій Сутик. — Він був зручним для жителів старої частини міста. Дуже багато зусиль до роботи садочка доклали його працівники та керівництво. Втім, кілька років тому на офіційному сайті мерії з’явився проект рішення, яким завідувач відділом освіти Юрій Журба запропонував зупинити роботу дитсадочка «Барвінок» на невизначений термін, а вихованців перевести в сусідню школу. Причиною назвав непридатний стан будівельних конструкцій. Згодом садочок ліквідували. І це при тому, що жодних громадських слухань не було і де гарантія, що висновок про аварійний стан не сфальсифікований?! Маю підозру, що невдовзі на місці садочка постане готель чи ресторан.

Зрештою, думки людей підтвердились. 7 червня під час сесії Ладижинської міської ради майже одноголосно депутати включили «Барвінок» у перелік об’єктів, які планується продати.

– Проект рішення включили в порядок денний та навмисно проштовхнули останнім питанням, — скаржиться керівник ГО «Ладижинська громадська рада» Андрій Скакодуб. — Ми адресуємо звернення куди тільки можна, рішення сесії будемо оскаржувати через суд. Скандал буде ще той… Оскільки розуміємо, що на черзі садочок в Лукашівці та Губнику… Вважаємо продаж садочка ганьбою. Докладемо всіх зусиль, щоб виборці депутатів, котрі підтримали це рішення, більше не обрали.

Віталіна Володимирова