Днями у Києві, біля арки Дружби народів, відбувся етап кубка України зі стронгмену. Під час змагань вінницький атлет Сергій Грачов встановив рекорд України у ваговій категорії до 95 кг у вправі «Log-lift» (Лог-ліфт), зафіксувавши вагу 150 кг.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міськради.

Сергій Грачов – майстер спорту з важкої атлетики, рекордсмен України зі стронгмену, голова Вінницького обласного осередку федерації стронгмену України.

Нагадаємо, 30 серпня минулого року у Вінниці встановили рекорд України. Стронгмен Сергій Грачов протягнув два муніципальних автобуси загальною вагою 22,4 тонни.

Водночас 30 червня у м. Хмельницькому відбувся чемпіонат України з strongman  (парний) серед атлетів категорії 95/110 кг. Команди змагались у п’яти силових вправах: спортсмени тягли вантажівки, змагались у різних естаферах тощо.

За сумою набраних балів перше місце посіла команда з Вінниці у складі Сергія Грачова та В‘ячеслава Антохіна. Друге у команди з Києва (Олександр Сташенко та Євген Настенко), третє посіли спортсмени з м. Хмельницького (Богдан Лук‘яненко та Олександр Пелешенко).

Андрій Власенко

Сергій Грачов – рекордсмен України Сергій Грачов – рекордсмен України