У кабінеті заступника міського голови Галини Якубович був підписаний відповідний договір про влаштування дитини на виховання і спільне проживання у прийомній родині. Варто зазначити, що це вже друга дитина, яку вони взяли на виховання за останніх півроку до своєї родини.

Восени вони твердо вирішили прийняти у сім’ю маленьку дівчинку Юлечку. Не злякало їх те, що у неї були проблеми зі здоров’ям. Нині дівчинці чотири роки, вона оточена турботою та любов’ю. Вона була першою прийомною дитиною. Всього ж у Житників п’ятеро своїх власних дітей (найстаршій доньці – 21 рік) і велике щире серце.

Тоді, коли підписували документи на першу прийомну дитину, вони сказали: «Ми багато років думали над тим, щоб взяти діток у свою родину, важко дивитися, як страждають діти. Якщо у нас є можливість допомогти дитині, то чому б не зробити цього?» Тим більше, що підтримали рішення батьків їхні діти. І не лише діти, а й міська рада. Тоді родині виділили матеріальну допомогу 25 тисяч гривень.

«Ми вдячні вам за те, що ви прийняли таке важливе та відповідальне рішення, і тепер дитина житиме в родині. Спочатку ви взяли дівчинку, а тепер берете ще й хлопчика. Ми впевнені, що у вас все вийде і ваші діти будуть зігріті теплом та любов’ю, адже видно, як ви цього прагнете. У вас велика родина, і я впевнена, що цим діткам буде добре з вами», – сказала заступниця міського голови Галина Якубович.

Всього у Вінниці 16 прийомних сімей, у яких виховується 19 прийомних дітей-сиріт. А вже з першого квітня усім багатодітним родинам на третю дитину і кожну наступну держава надаватиме допомогу у розмірі 1700 грн. Це буде додаткова виплата, яка доповнить сімейний бюджет і виплачуватиметься, доки дитині не виповниться 6 років. У Вінниці таку фінансову підтримку отримають майже 2000 родин.

Соломія КАЛЮЖКО