– Шановні колеги!!!! Дорогі друзі!!!

Сьогодні останній день на посаді голови обласної державної адміністрації!!!, – написав Коровій. – Дозвольте подякувати за спільну роботу і велике прагнення творити майбутнє модернової і красивої нашої країни!!!

Переконаний, що ви мене зрозумієте, і хочу подякувати Президенту України Петру Порошенку за високу довіру, який призначив мене на цю посаду в холодний та важкий лютий 2015 року, Володимиру Гройсману – прем`єр міністру України , який запропонував мені цей шлях і був завжди поруч зі мною.

Що написали Коровій і Скальський про своє звільнення і призначення 19 вересня? (відео)

Я хочу подякувати моїй команді: помічникам, директором департаментів, головам райдержадміністрацій, міським головам, лідерам об’єднаних громад за те, зо прагнули творити добро. Дякую віннничанам за розуміння, нам було не просто, але ми дивилися в завтрашній день, – зазначив екс-голова ОДА.

Ми прагнули творити, але цього виявилося замало.

Ми програли вибори, і в демократичний спосіб передаємо владні повноваження.

Я прагну здійсненню мрій кожній українській родині!!!

Все тільки починається!!!

Слава славній Вінниччині !!!

Слава Україні!!!

А новий голова ВінОДА Владислав Скальський також у Фейсбук коротко описав свої емоції в перший день роботи на цій посаді курівника області:

– Сьогодні водночас урочистий і ностальгічний день. Важко (неможливо) відмітити усіх з ким ми мріяли і втілювали мрії…

І фотографій ми не встигали робити. Точніше – забували, бо не до цього було. Тому – тільки це фото, – зазначив Скальський. – Сильні міста. Сильна країна. Дякую!

Щиро дякую всім, хто працював, хто працює і звичайно тим хто буде працювати поруч задля нашого спільного результату!

Нагадаємо, що 18 вересня президент Зеленський звільнив Валерія Коровія із посади голови ВінОДА та призначив на цю посаду заступника мера Вінниці Владислава Скальського.