Щоправда, розвагу вибрали вкрай небезпечну – вирішили залізти на вагон потяга на станції «Вантажна». Заради екстриму чи селфі…

За лічені секунди дев’ятикласник отримав ураження струмом – крізь його тіло пройшло 27 тисяч вольт! Дитину відкинуло на землю.  Через електричну дугу миттю сплавився одяг, велика кількість м’язів  згоріла. Найбільше постраждали плечі та стегна. На місце негайно виїхала слідчо-оперативна група.

У критичному стані Артура Бурлаку госпіталізували до Вінницької обласної лікарні Пирогова. У нього діагностували 75-80% опіків та підключили до штучної вентиляції легенів.

– На хлопчику не було  живого місця, уражені  всі внутрішні органи. Була важка операція тривалістю 5 годин,  до якої залучили найкращих  лікарів, родина не відходила від дитини, – розповіли нам знайомі сім’ї.

Тим часом у соцмережах рідні та друзі  опублікували пост про біду і небайдужі взялись допомагати родині матеріально. Щодня під станцією переливання крові збирались вінничани-донори, серед яких бачили і депутатів обласної ради Григорія Зозулю та Сергія Чорноокого. Кажуть, що вони товаришують із татом потерпілого… Але надвечір 3 червня стало відомо, що підлітку стало ще гірше. Лікарі до останньої секунди боролися за його життя, але серце Артура перестало битися.

Відомо, що хлопчик навчався у 9-Б класі школи №8. Характеризують як спокійну та виховану дитину.

Тим часом вінничани звертаються до відповідних інстанцій з проханням збільшити кількість патрулів, які могли б слідкувати за порядком на залізниці, як це було раніше. Можливо, хоч це допоможе запобігти трагедіям, яких, на жаль, з кожним роком більшає.

Вікторія Снігур