До редакції звернулись мешканці Браїлова, які обурені, що через селище їздять великогабаритні вантажівки та возять каміння вагою понад 40-50 тонн. Дорога вже стала суцільним решетом, а від постійних вібрацій тріщать тамтешні будинки. І така біда ледь не в кожного. Люди вже не перший рік оббивають пороги владних кабінетів, однак все марно.

– Постійно через наш населений пункт курсують вантажівки Демидівського гранітного кар’єру. Належить він до Гніванської ОТГ і сплачує податки туди. Але чомусь страждаємо ми. Кілька разів на рік доводиться шпаклювати тріщини. Ними вже вкрились будинки. Очільник нашої громади ніяк не допомагає у вирішенні проблеми. Хоча за рішенням сесії міг би виготовити проект на розміщення металевої рамки обмеження висоти для вантажівок та погодити його з поліцією — і наша проблема вирішена.

У службі автомобільних доріг нам повідомили, що наші центральні вулиці мають місцеве значення. Нещодавно у селищі встановили знаки обмеження ваги проїзду. Але додатково до них є температурний режим — більше +28 градусів, — повідомили на «гарячу лінію» газети читачі. — Такий додаток зробив ці знаки безрезультатними. Нам відмовили у встановленні рамки обмеження висоти, хоча ми готові були установити її за власний кошт. Без відповідного дозволу самостійно її поставити немає сенсу, адже демонтують. Було подано купу звернень як до владних, так і правоохоронних органів. Ми просили побудувати об’їзну дорогу, але реакції нуль. Весною на ремонт дороги витратили 4 мільйони гривень. Але чи протримається асфальт довго. Вимагаємо встановити на території селища мобільний патрульний пост поліції, щоб навести порядок. В іншому разі будемо перекривати трасу, бо втомились від цього беззаконня.

У свою чергу у Жмеринській РДА журналісту повідомили, що ситуацію тримають на контролі та роблять все, аби її мирно вирішити.

Голова РДА Олег Легеза дав завдання створити комісію щодо вивчення проблеми. Ми це зробили. Були на території кар’єру, там пішли на співпрацю. Завели на вагову та показали всі документи, де вказано, що з їхнього боку дотримується ваговий режим, дозволений облавтодором. Браїлів розташований так, що по-іншому їздити транспорту неможливо. Втім, крім вантажівок із кар’єру тудою їздять і зерновози, сільгосптехніка. Ми не можемо заборонити рух, бо то не наша компетенція. Плануємо в наступному році — всипати та укріпити польову дорогу, яка в майбутньому могла б стати об’їзною.

Віталіна Володимирова