Нагадуємо, що молодий офіцер із чотирма колегами по службі трагічно загинув 29 травня під час катастрофи військового вертольоту МІ-8 у Рівненській області…

Вчора останню шану загиблим Героям віддали у місті Бродах на Львівщині, де наш земляк проходив службу у 16-окремій бригаді армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України. А нині із Владиславом прощаються вже у Вінниці.

Офіцера ховають у закритій труні. Героя проводять в останню путь батьки, рідні й близькі, побратими по службі, колеги, друзі, волонтери, захисники України та усі небайдужі… Коли труну внесли до зали, усі присутні стали на коліна.

– Влад був одним з найкращих офіцерів бригади. Взагалі, це був один з найкращих та найдосвідченіших екіпажів… Недарма їм як рідним синам довіряв бойовий командир бригади. Він завжди літав із Владом… І загинули усі разом, – зі сльозами на очах розповіли земляки батьків лейтенанта Попенка з Немирівського району…

Владислава Попенка ховатимуть на Алеї Героїв Центрального кладовища м. Вінниці. Сьогодні у нашому місті оголошено День жалоби.

Фото та відео Олексія Бойка