Колекція Подільського зоопарку у Вінниці поповнилася новим видом копитних. Тут оселилася смугаста красуня зебра, підвиду Гранта.

– Це дівчинка, – розповідає директор Подільського зоопарку Євген Ткачик. – Наразі ми шукаємо для неї хлопчика. Гадаю, що зебри успішно приживуться у нашому зоопарку, будуть розмножуватись і радіти нашим відвідувачам.

У нової мешканки Подільського зоопарку є ім’я. Її звати – Тіра. Як зазначив директор звіринцю, це вже доросла, статево зріла дівчинка. Статева зрілість наступає у зебр у семирічному віці.

Житиме Тіра у відкритому просторому вольєрі. А зимуватиме у новому зимівнику, який зоопарк наразі добудовує власними силами за кошти з власної господарської діяльності.

– Всі будівельні роботи на даний час вже завершені, – зазначає Євген Ткачик щодо ходу робіт. – Залишилось провести опорядження зовнішніх стін.

Для довідки: Зебри Гранта живуть у Замбії, Конго, Танзанії, Кенії. Вага тварин — близько 300 кг, розміри – від 120 до 140 см. У дикій природі зебри Гранта живуть у сімейних групах по 18 зебр на чолі із самцем-вожаком. Тривалість життя цих тварин до 20 років. Харчуються переважно травою.