Тут 5 днів для гостей міста і вінничан підприємці із 36 яток запропонують  народні гончарні та плетені вироби, вишиванки, продукти та смаколики, сувеніри та квіти…

Вже відомо, що Великодній ярмарок працюватиме з 12 до 20 години. А справжнім хітом має стати фотолокація – святкове біле дерево із писанками.

– На дереві-писанці буде до 50 розписаних яєчок!   Їх виготовляли діти у вінницьких школах в техніках квілінг, декупаж, художній розпис…», – розповіла спеціаліст з маркетингу ТРЦ Sky Park Дар’я Паламарчук.

Для ярмарку біля Вежі розмістять 36 будиночків. Ту свою продукцію представлять львів’яни та вінничани. Місцеві фахівці готуватимуть страви подільської кухні, всі охочі зможуть дізнатися їх таємні інгредієнти.

У Великдень, близько полудня, на Європейській площі влаштують великий святковий обід. Тут вінничани зможуть продегустувати місцеві смаколики – традиційні паски, сирники, крашанки і ковбаси.

Великодній ярмарок відкриють у Вінниця під Вежею 23 квітня Великодній ярмарок відкриють у Вінниця під Вежею 23 квітня Великодній ярмарок відкриють у Вінниця під Вежею 23 квітня