– Увага! Запрошую журналістів та небайдужих громадян на ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНУ акцію протесту проти свавілля ПАТ Вінницяобленерго.

11 жовтня 9:00, адреса: вул. Магістратська 2

Терпець увірвався! Паразити Поліщук-Григоришин не будуть шантажувати все місто і тримати людей в заручниках ситуації. Будь які фінансові суперечки вирішуються цівілізованим шляхом!, – написав напередодні організатор акції Андрій Вербецький. –  Обленерго є стратегічно важливим об’єктом який належить громадянину РФ Грогоришену. Директор даного підприємства пан Поліщук являється ручшим паразитом свого господаря. Поліщук є депутатом обласної ради і мав би відстоювати інтереси народу, а сам в свою чергу прислуговує одіозному російському олігархові.

Завтра відбудеться перша акція! Ми попереджаємо, що за будь які подальші дії Вінобленерго, які будуть шкодити громаді міста, відповідальність буде нести особисто Поліщук.

Поліщук має публічно вибачитись перед Вінничанами!

Ми цього просто так не залишимо…

На місці акції працює наш кореспондент. Більше деталей акції згодом на сайті 33kanal.com

Вінничани пікетують обленерго за шантаж міста і водоканалу мільйонними боргами Вінничани пікетують обленерго за шантаж міста і водоканалу мільйонними боргами Вінничани пікетують обленерго за шантаж міста і водоканалу мільйонними боргами Вінничани пікетують обленерго за шантаж міста і водоканалу мільйонними боргами