Про це повідомляє прес-служба обласної поліції:

– 9 січня близько 21.00 години до поліції звернувся батько 16-річної вінничанки. Чоловік повідомив, що після чергової сварки донька  пішла з дому. Поліцейські розшукали дівчину у Вінниці. Дівчинка не хотіла повертатися додому.

Ще одну втікачку, 17- річну жительку села Селище Літинського району, знайшли близько 11 години. Дівчина провела ніч у недобудові, яка розташована на території села. За її словами, вона пішла з дому через надмірний контроль батьків та прагнення самостійного життя.

Поліцейські поспілкувались з батьками та дівчатами, пояснили про негативні наслідки, до яких можуть призвести такі вчинки. Батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виконання дітей), за що передбачений штраф в розмірі 850 гривень.

Шановні батьки! Приділяйте більше уваги вихованню своїх дітей, цікавтесь  їх дозвіллям, де і з ким  вони проводять час. Пам’ятайте, що лише довірливі стосунки, взаємоповага і постійне спілкування із вашими дітьми допоможуть вам уникнути конфліктів та вбережуть дітей від необдуманих вчинків.