У 8 полку оперативного призначення імені Івана Богуна Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України спільно із товариством сприяння обороні України у рамках дисципліни «Захист Вітчизни» відбувся триденний військово-польовий збір для старшокласників Вінницької загальноосвітньої школи №26 та ліцеїстів технічного ліцею.

Протягом трьох днів чотири десятка юнаків жили повноцінним гвардійським життям від підйому до відбою. Про це повідомили у прес-службі НГУ.

-Все, як в армії. О 6:00 ранку підйом, потім зарядка та протягом дня різноманітні військові заняття. Як, для мене це дуже цікаво, адже все, що ми вчимо в теорії на дисципліні «Захист Вітчизни», можемо побачити та відпрацювати практично», – ділиться враженнями учень 11-го класу ЗОШ №26 Максим Савко.

Особливо хлопцям сподобалось вивчати військову справу, а саме стройову, фізичну, тактичну та медичну підготовку. У військовій частині 3028 Національної гвардії України такі збори та навчання зі школярами старших класів проводяться не вперше. Вони дають чітке розуміння молоді, що військова присяга – не пустий звук, що Україна це наша батьківщина, яку потрібно захищати та любити.

Валентина Лісова