Сьогодні, 25 березня, в департаменті соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА урочисто Присягу державного службовця склала Ольга Скульська, головний спеціаліст відділу електронного документообігу управління молодіжної політики та електронного врядування Департаменту соціальної та молодіжної політики. Це безпрецедентний випадок на Вінниччині – державним службовцем вперше стала людина на візку!

Як зауважила директор профільного департаменту Наталя Заболотна, облдержадміністрація послідовно працює над створенням доступних умов для роботи людей з інвалідністю.

– Ми зробили департамент доступним для людей з інвалідністю не тільки архітектурно. Ольга Скульська прийняла присягу державного службовця. Я закликаю інші органи влади працевлаштовувати у себе людей з інвалідністю, – зазначила Наталя Заболотна.

У свою чергу, директор Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля» Роман Штогрин повідомив, що даною державною реабілітаційною установою за підтримки Міністерства соціальної політики України, ПРООН та Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації завершено апробацію нової для України послуги – соціального супроводу людей з інвалідністю при працевлаштуванні та на робочому місці.

Реабілітаційною установою працевлаштовані на відкритому ринку праці 56 осіб з різними формами інвалідності, 48 з них – досі стабільно працюють за місцем працевлаштування.

Держава бере на себе роль посередника у вирішенні проблем, які можуть виникати між роботодавцями і людьми з інвалідністю. Ринок праці поступово ставатиме доступнішим і люди з інвалідністю зможуть реалізувати своє право на зайнятість.

Вперше на Вінниччині людина на візку стала держслужбовцем