– Відповідно до Закону України “Про мисливське господарство та полювання”з 16-ї години 3 серпня на Вінниччині стартує полювання на гусаків — сіру, білолобу велику, гуменника; норця великого, качок – крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів, черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього, каменярки, казарок білощокої та червоноволої; лиску, куликів — крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйка морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців, баранця великого, голубів крім голуба-синяка та перепілку, – повідомив голова Вінницької обласної організації товариства мисливців та рибалок Юрій Карвацький. – Полювання триватиме до 24 листопада включно. З 5 жовтня до 24 листопада включно буде й полювання на фазана.

З 3 серпня по 3 листопада можна полювати у суботу, неділю та середу, а з 4 листопада до 24 листопада лише по суботах й неділях. Добова норма на одного мисливця не повинна перевищувати одного гусака та великого норця, п’яти качок, шести лисок, десяти куликів та голубів, 15 перепілок, одного фазана. Полювання на фазана буде лише на самців виключно за разовими відстрільними картками, у присутності відповідальних осіб користувачів мисливських угідь.

З 2 листопада цього року по 12 січня 2020 року включно можна буде полювати на зайця русака та лисицю. З 2 листопада по 29 грудня цього року — на диких парнокопитних тварин всіх вікових груп.

Крім того, на самців кабана та його молодняк, що вже здатний до самостійного існування можна буде полювати до 26 січня 2020 року. А на лисицю — з 18 січня до 23 лютого наступного року — але за разовими відстрільними картками, у присутності та під відповідальність штатних працівників користувача мисливських угідь, за умови використання мисливських собак гончих чи норних порід.