Зокрема у групі «Квартал» ведучі ролі грають брати Шефіри, які є серед власників ТОВ «Квартал 95» із юридичною реєстрацією в Калинівці на Вінниччині! Саме тому цю групу умовно називають «Квартал».

Окрім груп «Дядя» і «Нижні», журналісти Bihus.Info встановили групу «Регіони», яку асоціюють із колишнім помічником нардепа Ігоря Калєтніка. Бо зелені «Регіони» буцімто очолює Ілля Павлюк.

Кажуть, що Ігор Павлюк займається фінансами і регіональними організаціями в Зе-штабі і через нього йшов контроль на місцях за так званими «сітками»..?

Цікаво, що вже після 1-го переможного для ЗеКоманди туру 31-го березня серед активних прихильників Володимира Зеленського на Вінниччині називались відомі кожному подолянину прізвища Григорія Калетніка, Миколи Джиги, Романа Аксельрода та Сергія Кармаліти…

Чи правда все це — ми запитали у декого із них. Бо ж і справді сенсаційно в нашій області, яка в останні роки вважалась вотчиною Порошенків, Зеленський набрав переможні 63%.

– До мене доходили нервові «сигнали» від голови ОДА Валерія Коровія за мою позицію по підтримці Зеленського… Мовляв, я не патріот Вінниччини і не «топлю» за Порошенка. Але чого я б мав «топити» за Порошенка, коли у нього було 5 років абсолютних повноважень і повний карт-бланш щодо реформ? – прокоментував ситуацію в області після виборів та можливий реванш «регіонів» екс-заступник губернатора Вінниччини, кандидат політичних наук Роман Аксельрод.

Хто із вінницьких у команді Зеленського?
Роман Аксельрод

– І головна помилка Порошенка, що він нікого зі своїх не посадив і не звільнив за корупцію… Що тоді можна було вимагати від опонентів? І нині не варто когось лякати «репресіями», бо навіть після обрання Януковича у Вінницькій області нікого з «помаранчевих» не виганяли із роботи… І тепер, за Зеленського, такого не буде! А ще технологи Порошенка серйозно помилились із розрахунком, що молодь не піде на вибори. Тому для пенсіонерів гриміли концерти, всі думали про «гречку» і виборчі «сітки»… А я працюю в університеті з молоддю, і вона цього разу пішла на дільниці та голосувала за Зе… І це факт! Чи збудуться очікування 73% виборів Зеленського? Він має їх виправдати, бо отримав рекордну підтримку і має показати результат…

Екс-депутат ВМР Сергій Кармаліта не приховує радості від перемоги свого кандидата на виборах 21 квітня.

Хто із вінницьких у команді Зеленського?

– Я чекаю від нового Президента, перш за все, 5 пунктів, — зазначив Сергій. – Повного позитиву; подолання корупції; вирішення проблем 73% виборців; поважного ставлення до кожного українця, мирного неба над Україною!

Позиція екс-народного депутата і Президента Вінницького Національного Аграрного Університету:

– Зеленський переміг на всіх 8-ми округах на Вінниччині та спростував всю цю «говорильну» про так звану президентську область і тотальну закоханість вінничан в Порошенка!, – вважає Григорій Калетнік.

Хто із вінницьких у команді Зеленського?
Григорій Калетнік.

– Ваш вплив на вибори у Вінницькій області на стороні Зе-команди правда чи перебільшення?

– В Інтернеті різні сумнівні сайти та сайти нардепів від БПП писали що хотіли. Але те, що стосується мого впливу, то незважаючи на спроби компромату і намагання бепепістів, свої промахи та помилки скинути на когось , я робив всією своєю командою все можливе щоб штаби Порошенка не сфальсифікували результати волевиявлення людей, а він щоб програв і ми всі змогли перегорнути цю гірку для всієї країни сторінку ! Команда Порошенка це здебільшого свинарчуки, казнокради і корупціонери які думали лише про себе а не про людей !

Ви мені скажіть, як я міг 5років заважати нардепам на округах, як вони там нічого не робили?

Їх стиль роботи – це піаритись в районних газетах і з екранів телевізорів копіюючи свого президента. Як міг забезпечити високі відсотки за Порошенка депутат 14 округу Мельничук, якщо 5років він нічого не зробив для виборців, а оббивав пороги Генпрокуратури, Адміністрації Президента, Міністерства освіти, щоб забрати землю від студентів університету і приватизувати собі і оточенню.

За 5 років не відповів на жоден лист і жодного разу не відвідав своїх виборців 15000тисячного колективу ВНАУ нардеп 11 округу.  Найгірші результати забезпечили депутати-мажоритарники 18 і 16 округів, Демчак і Македон, які високі повноваження народного обранця перетворили в інструмент власних інтересів  , віддзеркалюючи самого гаранта і його негативні  дії проти власного народу. Практично знищена медицина в сільських територіях, ціни і тарифи зросли до непристойних розмірів, стан доріг, соціальної сфери-ось причина ганебних результатів на виборах. Оточенню Порошенка потрібно було відірватись від схем, «відкатів», корупції  і знайти в собі сміливість сказати на фракції чи з трибуни парламенту, що ми йдемо не тим шляхом, що люди катастрофічно збідніли  і за наші цинічно брехливі лозунги не проголосують!

Такими діями , вони налаштували  проти себе і Порошенка тисячі людей по області і мільйони по Україні !

Подивіться на результати голосування в Крижопільському районі, де майже всі робочі місця – це промислові і аграрні підприємства Порошенка. Вони гірші ніж в середньому по області. Тут і вся відповідь хто винен в провальному голосуванні!

Тому нині за  всі свої промахи, шкоду для області та викрадання бюджетних коштів, а головне свою бездіяльність та корупцію, прийдеться нести відповідальність !

Не допоміг Порошенку ні фонтан, ні рошен, ні телевізор. І вся президентська область проголосувала саме проти нього!

– Але ж працівниця вашого аграрного університету Світлана  Лутковська очолює штаб Зе на Вінниччині?

– це дійсно так , вона прекрасний працівник а тепер і політик який безперечно готовий балотуватись до нової ВРУ , показала себе вмілим організатором і саме команда молодих людей яких вона очолювала зуміли отримати результат підтримки Вінничан 63% за Зеленського ! В нас практично весь професорсько-викладацький склад, студенти ,аспіранти професіонали із сучасним мисленням і науково озброєні як необхідно розвивати економіку України!

– Ви підете на осінні вибори до Верховної Ради по Немирову чи рідному Ямпільському району?

Я буду приймати участь у парламентських виборах і боротися за підтримку моїх виборців!

Сьогодні настав час реальних дій і справ в інтересах людей, а не популізму , радикалізму, брехні, інтриг та корупції.

– Ваш син Ігор повернеться в Україну за Президента Зеленського?

Мого сина Ігоря 5 років переслідував особисто Президент , постійно даючи команди правоохоронним органам ! Незважаючи на те що Мій Син  виграв всі суди , усіх інстанцій , влада Порошенка це ігнорувала і не виконувала рішення судів , за що прийдеться відповідати!

Що такого зробив Ігор, що на 5 років вистачило?

Порошенко один з організаторів державного перевороту , і його варіант приходу до влади, був варіант , блокування роботи Верховної ради, Кабміну та облдержадміністрацій. І організував він це досить успішно. Ще з грудня 2013року ВРУ не могла проводити повноцінні засідання. Розпочався січень місяць, а закони не приймались, і головне не змогли прийняти Закон про бюджет держави. Практично склались всі підстави для дострокового розпуску парламенту і недієздатними ставав Кабмін і вся вертикаль влади. 16 січня, Порошенко домовився і організував блокування голови ВРУ та заступників, щоб унеможливити проведення в цей день останнього засідання на яке виносився Закон про бюджет, про соціально економічний розвиток країни та інші. Як пам’ятаєте, Ігорю вдалося пройти блокувальників і він провів засідання ВРУ , на якому було прийнято Закон про бюджет держави на 2014рік, та інші Закони. Таким чином Порошенки, Пашинські, Свинарчуки, та інші прийшли до влади на 2місяці пізніше ніж хотіли , і вже не мирним шляхом, тому свою образу на Ігоря,  Президент реалізував через політичне переслідування.

– Впевнений, що Ігор повернеться і буде приймати активну участь у політичному житті нашої країни ! І направить всі зусилля і свої знання на соціально економічний розвиток держави! Можу підкріпити це офіційними статистичними даними доходів державного бюджету при ньому і після.

Водночас лідери команди Порошенка на Вінниччині так оцінили результат президентських виборів і майбутні кадрові зміни ще вчора в «президентській» області.

– Зе виграв? Порошенко – програв? Що далі? – запитали ми у голови ВінОДА Валерія Коровія.

– Ми повинні враховувати, що живемо у країні із парламентсько-президентською формою правління. І 99% опонентів Петра Порошенка із числа кандидатів виходили до людей, а дехто взагалі не виходив, із нереальними, суто популістичними лозунгами, які неможливо виконати! Чи вони і не збирались їх виконувати? Ми всі були свідками цього шоу 38 проти Порошенка! Але настало 22 квітня, і вже скоро 28-е… Життя триває, ми будуємо дороги на Вінниччині, і люди вже розуміють, де вони обманулись і де їх обманули…

– Ви залишаєтесь у політиці чи пишете заяву на звільнення?

– Я працюю… В день інавгурації нового Президента всі голови місцевих адміністрацій від Ода до РДА пишуть заяви і виконують свої службові обов’язки… А вже Кабмін має подати їх новому Президенту. Володимир Гройсман мене не звільнив, і я поки писати ніякої заяви, як це зробили 4 моїх колег, не буду.

– Політичне літо буде спекотним?

– Дуже! Бо головні «гравці» вже розпочали свій шлях до нової Верховної Ради! Адже саме парламент і Кабмін відповідають за внутрішню політику – економічну, соціальну та кадрову. Тому ця боротьба за місця в парламенті восени 2019-го буде в рази запеклішою, ніж фінал між Порошенком і Зеленським…

А народний депутат Микола Кучер від БПП так оцінив «нерайдужні» результати голосування на своєму 17-му окрузі по Ладижину, Бершаді, Гайсину, Теплику та Тростянцю:

— Люди голосували так, як і по всій країні… Висновки вже робимо! Бо на окрузі вже багато зроблено по школах, лікарнях та соціальних закладах! Що посіємо – те і зберемо восени! Ми ж аграрії…

До речі, 22 квітня керівник обласного виборчого штабу Володимира Зеленського Світлана Лутковська в ефірі обласного радіо також вперше прокоментувала ці сенсаційні вибори та закулісні рухи.

На запитання, чи має Григорій Калетнік стосунок до виборчого штабу Володимира Зеленського, Світлана Лутковська відповіла: «Абсолютно ніякого»!

Водночас керівник Вінницької територіальної організації БПП «Солідарність» Андрій Гижко назвав дивною ситуацію, коли по всій області на виборчих дільницях бачили студентів ВНАУ з журналістськими посвідченнями.

– Начебто журналістами більше тисячі студентів стало. Тому питання такої активності аграрного університету ще буде досконало вивчатись – чому саме аграрний університет так активно брав участь у цій виборчій кампанії, — сказав Андрій Гижко…

До речі, у фільмі «Слуга народу», який зіграв, на думку багатьох політтехнологів, ключову роль у рейтингу Зеленського, звучить пісня композитора та виконавця Дмитра Шурова. Слова до неї написав його батько Ігор Шуров.