Вчора у Вінницькому обласному центрі народної творчості відбулося відкриття персональної виставки живопису вінницького художника, заслуженого майстра народної творчості України Івана Горобчука. Для глядачів він представив 37 живописних картин.ю серед яких «Подвір’я баби Марійки», «Зимовий краєвид», «Хата баби Дуні», «Чотири пори року», «Осінній краєвид с. Мончин», «Весняні грози», «Краєвид Глибокого яру», «На околиці», «Осінь».

– Митець родом із села Мончин Погребищенського району. Знаний майстер народного малярства і живопису постійно знаходиться у творчому пошуку і вже останніх 20 років працює в різних тематичних напрямках, створюючи цілі цикли картин. – Шанувальники творчості Івана Горобчука пам’ятають його персональні виставки в нашій Світлиці:«За покликом серця» (2007р.); «Духовність і митець» (2008 р.); «Козак Мамай» (2009); «Іконопис з майстерні Івана Горобчука» (2010 р.); «Художник і образ» (2012 р.); «Митця народного духовної святині» (2013 р.); «Роде мій подільський» (2014 р.), «Духовний світ митця» (2018р.).Взагалі на рахунку Івана Горобчука, який вирізняється великим працелюбством, це вже 30 персональна виставка. Наполегливо працюючи на ниві образотворчого мистецтва вже більше 37 років, Іван Іванович має у своєму творчому доробку понад 2500 картин, які, крім персональних, презентувались на міжнародних, всеукраїнських та обласних виставках. Його роботи, виконані в техніках народного малярства та живопису насичені світлою радістю доброти людської, зберігаються в музеях і приватних колекціях.
Також Іван Іванович є активним учасником художніх пленерів тому й на виставці представлені його пейзажі із Закарпаття, -повідомили у Вінницькому ОЦНТ.

Виставка робіт Івана Горобчука триватиме до 7 лютого 2019 року.

Валентина Лісова