Там зацікавилася можливістю започаткування власної справи. Склала та захистила бізнес-план на тему: «Виробництво та реалізація виробів зі штучного каменю». У жовтні 2018 року Любов зареєструвалась як підприємець.

На сьогодні її бізнес користується великим попитом. У крамничці пані Любові завжди людно, тут можна придбати сувеніри, скарбнички, магніти на холодильник та інші унікальні і неповторні вироби, зроблені та розфарбовані вручну. І тому ті, хто, скажімо, прагнув вдосконалити власний стиль, розставити вдалі акценти за допомогою цікавої дрібнички, звертаються до місцевої майстрині. Завдяки широкому асортименту, помірним цінам такі «хенд-мейд» речі завжди знайдуть відгук на ринку. Отож, бізнес продовжує розвиватися, набуваючи все нових ідей.

У Вінницькому обласному центрі зайнятості кажуть: якщо ви втратили роботу, то це ще не привід засмучуватись. Фахівці служби неодмінно запропонують варіанти зайнятості чи професійного навчання, або ж заходи спрямовані на орієнтацію до зайняття підприємницькою діяльністю.

Валентина Лісова

Як бершадчанка завдяки службі зайнятості стала дизайнером прикрас