Вінницькою місцевою прокуратурою, в рамках досудового розслідування установлено, що 54-річний адвокат був призначеним у кримінальному провадженні згідно доручення для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

– Підозрюваному у вчиненні злочину вінничанину, шляхом обману, а саме – під приводом надання службовій особі неправомірної вигоди за вчинення службовою особою в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, та з інших підстав, безпідставно отримував, упродовж січня-квітня 2015 року, грошові кошти у сумі майже 30 тис. грн від родички підозрюваного, – повідомили у пресслужбі прокуратури Вінницької області . – Ними в подальшому розпорядився на власний розсуд. Таким неправомірним діям надано відповідну оцінку – правопорушнику повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 27 – ч. 1 ст. 369, ч. 1 ст. 190, ч. 4 ст. 27 – ч. 2 ст. 369, ч. 2 ст. 190, ч. 4 ст. 27 – ч. 3 ст. 369 КК України.

За результатами досудового розслідування Вінницькою місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно адвоката.

Валентина Лісова