Колона у помаранчевих жилетах прийшла на Банкову з гаслами: «Вимагаємо атестації робочих місць!», «Зарплати чиновників – робітникам!», «Реформа на залізниці – це нуль результатів», «У Список №2 – залізничників!» та інші. На мітингу працівники АТ «Укрзалізниця» та профспілкові лідери назвали низку проблем і звернулися до керманича держави з вимогою вжити заходів для їх подолання. Серед протестувальників були залізничники з Козятина та Жмеринки.

– У першу чергу, нас хвилює заробітна плата. З 1 липня вона піднялась у наших працівників тільки на 10%, хоча обіцяли цього року збільшити її наполовину. До кінця 2019 року навряд чи щось зміниться. У сусідній Польщі середня зарплата складає 900 євро, а у Чехії – 1000 євро. Зрозуміло, що люди масово їдуть, а без фахівців транспорт може зупинитися, а це вже загрожує безпеці держави. Наприклад, мій колега, який працював монтером контактної мережі четвертого розряду, днями пішов із залізниці. Бо вижити йому та великій родині на 7 тисяч нереально. Шкода, бо це висококваліфікований спеціаліст, та й робота дуже небезпечна. Та навіть я з 37-річним стажем та вищою освітою не отримую обіцяні 12 тисяч гривень. Не повірите, але найкращим керівником «Укрзалізниці» для нас був поляк, бо він хоч трохи покращив наше матеріальне становище, — каже голова профспілки залізничників у Козятині Анатолій Забедейко. — Крім того, вимагаємо виплатити нам тринадцяту зарплату, але теж все затягується. До 20 червня в «Укрзалізниці» пройшла так звана оптимізація, хоча насправді масове скорочення. У Козятині мали звільнити 21 людину, але ми всякими правдами-неправдами захистили їх й перевели на інші посади, хоча пожертвували кадрами серед пенсіонерів. Єдине, що тішить — модернізація підприємства, бо чекали її півстоліття.

Відомо, що у Києві учасники акції передали свої вимоги представнику офісу Президента. Люди попередили, що у разі їх ігнорування, первинні осередки будуть змушені провести безстрокову акцію.

Вікторія Снігур