22-річний Володимир підбігав ззаду та гострим предметом штрикав перехожих  у сідниці. Найчастіше це робив у мікрорайоні Вишенька в обідню пору. Скоріш за все, там знаходилось місце його роботи, яке слідчі не розголошують. Із місця злочину тікав оперативно, а ось жертвам доводилось ходити по лікарнях та пити заспокійливе, здавати аналізи, щоб виключити зараження страшними хворобами.

Поліцейським за описом 10 жертв вдалось скласти фоторобот нападника: молодик віком 20-25 років, у чорній куртці з капюшоном. Майже два місяці вони шукали зловмисника за фотороботом, складеним зі слів потерпілих і відеозаписами з камер відеоспостереження. Кажуть, що перевірили всіх, хто лікувався у психлікарні чи має певні відхилення. Навіть засідку із потенційною жертвою влаштовували, але без результату. І ось нарешті пощастило.

Як повідомили нам у прес-службі поліції, кілька днів тому один з їхніх співробітників, який їхав у трамваї, звернув увагу на підозрілу особу, в якої були схожі риси. Коли запросив до відділку на розмову, вінничанин став нервувати, чітких відповідей на запитання не давав. Його алібі теж не підтвердилось. Зрештою, у скоєному Володимир зізнався. Затриманий розповів, що купував у аптеках стерильні шприци та штрикав ними заради розваги – «хотів поприколюватися». Певних критеріїв відбору серед жінок не мав. У поле зору поліції раніше він не потрапляв. Слідством розпочаті кримінальні провадження.

А вже 25 травня слідчий суддя Вінницького міського суду Юрій Ковбаса розглянув клопотання щодо обрання запобіжного заходу підозрюваному і залишив його під вартою строком на 60 діб без права внесення застави. Втім, попереду у Володимира ще психіатрична експертиза. І якщо вона визнає його осудним, зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі.

Валентина Лісова