Традиційні зібрання однокласників, які пройшли у школах та ресторанах Вінниці 2 лютого, цієї зими в одному класі закінчились трагедією… Бо один із учасників «вечора спогадів» після застілля потрапив під авто на трасі… Тому за три дні, у вівторок, 5 лютого, його друзі зібрались повторно вже на похорон Сергія (ім’я змінене з етичних міркувань)…

– Чудова зустріч закінчилась сумно! Як і чому Серж поїхав догулювати – аж у Махнівку (Комсомольське) – досі загадка! Був гарною людиною, другом, товаришем… І в той вечір раптом вийшов на дорогу. Одна мить — і його не стало, збила машина, — розповів однокласник загиблого.

Поліція Вінниці повідомляє про досить спокійну суботу в стилі «Старі фотографії на стіл розкладу» 2 лютого, бо саме в цей день на всіх зустрічах шкільних друзів на річницю загибелі Кузьми Скрябіна крутили цю його пісню.

– Це вам не День студента і Тетяни, коли 25-го гуляла вся молодь міста! Тому про суботу, 2-ге число, зведення про пригоди у Вінниці досить стримані – випускники зустрічались культурно і без криміналу, — розповів начальник поліції Вінниці Сергій Синявський. – А якщо щось і трапилось із цим вінничанином, то це все відбулось вже за межами обласного центру, аж за 65 кілометрів… Тому за нашими звітами всі інші із шкільних вечорів пішли живі-здорові!

Сергій Годун