“Дурні та гордії ми люди
На всіх сяках по всій усюді
А хвалимось, що ось то ми
І над землею і водою”
Т. Г. Шевченко, 1849 рік.

Звернення Вінницького Майдану на підставі статті 3 Конституції, основного Закону України прямої дії до кандидатів виборів-2019, Народних депутатів Верховної Ради України та виборців 11-18 виборчих округів Вінницької області.

1). Шановні кандидати! На нашу думку, 16 кандидатів на виборчому окрузі дає змоги пересварити усіх та вся та протягнути до ВРУ особу, яка не зможе врятувати Україну, а життя українського народу зробити заможнім!

Тож пропонуємо! Усім кандидатам кожного округу зібратись, подивитись в очі кожному та скласти Наказ народному депутату від кожного округу щодо вирішення нагальних питань, а саме

– Як закінчити війну;

– Заборонити продаж у приватну власність української землі, а лише передача в оренду

– За пропаганду продажу землі чи федералізацію території України настає кримінальна відповідальність

– Виконання невідкладно виконання статтні 124 Конституції України, тобто робота судової гілки влади з народними заседателями та суд присяжних.

– Виплата усім працюючим європейських зарплат, адже ціни на послуги та товари вже європейські.

1.1). Усім іншим кандидатам об’єднатись навколо свого висуванця з метою забезпечення виконання конкретних дій щодо спасіння України.

Настав Момент Істини — вибрати одного гідного кандидата від Народу України до ВРУ на кожному виборчому окрузі № 11-18 Вінницької області.

До України прийшов час “Х”!

Хто кого:

Чи олігархи поневолять Народ України

Чи Народ України збереже, розбудує самодостатню і квітучу країну, яка стане надійним домом для кожного Громадянина?

2). Шановний Виборцю! За партійним бюлетнем голосуй за політичні партії, які, дійсно, стануть Слугами Народу!

3). Закликаємо територіальні громади областей України приєднатись до ініціативи Вінницького Майдану, що дасть можливість обрати до ВРУ 225 Народних депутатів, які зможуть своїми діями відстояти, розбудувати, врятувати Україну та забезпечити заможне життя усім громадянам, а не поневіряння без роду, сім’ї, дітей по світу.

Україна понад усе!

М. Вінниця
Віче Вінницького Майдану
07.07.2019
Площа Небесної Сотні
к.тел. 067-896-52-27 Козяк В.В.