Чим? По-перше,   у Києві  була представлена перша сотня кандидатів у народні депутати від Команди Зе. І в цьому списку команди нового Президента України Володимира Зеленського відомі медійники, юристи, освітяни, волонтери, спортсмени, лікарі та антикорупціонери. І, як обіцяв лідер Команди Зе, місця в списку не продаються. І тут не буде  жодного «токсичного» політика та казнокрада.

– Я аплодую стоячи Володимиру Зеленському, який дотримався свого слова і не дав шансу жодному заплямованому політику, депутату з підмоченою репутацією чи «ділку» пробратись у «сотню» Команди Зе –  партії «Слуга народу», – заявив член вінницької Команди Зе – відомий політик і громадський діяч Сергій Кармаліта. – За цю чесність та відкритість перед суспільством і народом України перш за все хочеться подякувати особисто пану Президенту, а ще журналістам, активістам та  сміливим громадянам. А ще наша Команда Зе оголосила про  «постпраймеріз» та просить протягом місяця  повідомляти про «негідних» кандидатів. Погодьтесь, що досі нічого подібного в нашій політиці не було і не могло бути. Бо раніше серед політиків старої «совкової» влади вважалось правилом хорошого тону «завести» у список кума, свата, брата, дружину, секретарку, водія чи охоронця… А ще продати місця в списку за гроші! Але цій ганебній практиці, як бачимо,  нарешті настав край із приходом епохи  позитивних змін. І я впевнений, що із таким підходом до довіри виборців і кожного українця у нову Верховну Раду пройде не «сотня», а 140-150 позитивних і дійсно нових людей у політиці партії «Слуга народу».

– Вас здивувала відсутність у списку Команди Зе відомих вінничан?

– Ні! Бо цей «блеф» нарешті викрито. Я кажу про тих, хто  вже бачив себе в оточенні Володимира Зеленського. Як бачимо, ніякі «блати», попередні заслуги та  «рішалова» тут не працюють. І наша активна робота для створення і перемоги команди Володимира Зеленського у Вінниці  показала,  хто є реальним, а не віртуальним переможцем цієї Зе весни в нашому місті!

– Які перші рішення від нової Ради ви очікуєте як член Команди Зе у Вінниці?

– По-перше, повне перезавантаження Ради і влади, зняття депутатської недоторканності, повернення закону про «незаконне збагачення», прийняття закону про опозицію, в якій будуть працювати на позитив нашої держави представники колишньої влади.

– Що скажете про ринок електроенергії та домашні сонячні електростанції, які так лобіювали «вінницькі»?

– Рішення нашого Президента  Володимира Зеленського від 10 червня, коли він вніс до ВР проект закону про перенесення запуску на 1 липня 2020-го окремих процедур  на енергоринку України, однозначно схвалюю. Бо, по-перше,  це мудре рішення на користь людей – рядових споживачів, які і так потерпають від «драконівських» тарифів. А тут було можливе різке підвищення цін на електроенергію. По-друге, сонячні електростанції на землі та «зелений тариф» – це шанс для альтернативної енергетики по всій Україні, який намагаються зарубати «на корню»  всім відомі лобісти, в тому числі й із числа вінничан. Адже прогресивні успішні люди повірили, купили сонячні панелі та забезпечили себе і країну чистою електроенергією, яку ця Верховна «зРада» хоче зумисне загнати на дахи.  Тому Володимир Олександрович зупинив цей енергетичний «держрекет». І його вже підтримали ЄС і ЄБРР.

– Як  політик Сергій Кармаліта розцінює спроби перенести дочасні вибори до парламенту на осінь?

–  Цих виборів бояться, перш за все, злодії у владі та  політичні «лузери»… Бо перші будуть сидіти, а інші – вилетять геть із теплих державних крісел! Натомість виборів 21 липня не боїться наша Команда Зе, яка претендує на абсолютну більшість голосів громадян України та мандатів народних депутатів у 9-й Раді. І ніякі «куплені» чи «пригодовані» судді не зможуть відтягнути їхній кінець…

Недарма Володимир Зеленський цієї неділі на з’їзді «Слуги народу» в  Ботанічному саду  публічно заявив:

–   Я вірю, що Україна розцвіте, і будемо саджати!  Чесні люди із Команди Зе йдуть в Раду,  щоб не відбувати номер, щоб не   було кнопкодавства! І не  заради збагачення, бо за це ми справді будемо саджати…

Щиро Ваш Сергій Кармаліта