33 Канал

 

Газета «33-й канал» має 92-тисячний тираж. На її сторінках завжди друкуються гарячі новини, останні події, цікаві факти, вона має неупереджений погляд, показує різні точки зору, є об’єктивною та незалежною.

«33-й канал» має найбільший тираж на Вінниччині, також охоплює частину Житомирської та Хмельницької областей. За результатами дослідження Центру Разумкова, цій газеті найбільше довіряють вінничани (виходить раз на тиждень, щосереди). Завдяки інтернет-виданню газету читають в США, Франції, Італії, Німеччині і інших країнах.

«Молодіжна газета Вінниччини» (тираж 45 тис. екз.) має найбільший наклад в Україні серед профільних видань і визнана найкращою молодіжною газетою України. Вона користується заслуженим авторитетом та популярністю.

«Подільська Радниця» (тираж 45 тис. екз.) – газета, яку із задоволенням читають різні верстви населення. Про це свідчить редакційна пошта та дискусійні матеріали.

Замовивши рекламу в п’яти номерах нашої газети, Ви отримаєте знижку на подальші публікації Вашої реклами, що допоможе Вам швидко і ефективно знайти споживача ваших товарів чи послуг у кожному населеному пункті області.

ЗРОБИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР: ОЗНАЙОМ ЗІ СВОЇМ БІЗНЕСОМ НАШУ ЧИТАЦЬКУ АУДИТОРІЮ, ЯКА ВПЕВНЕНА В СОБІ, БО ОБРАЛА НЕЗАЛЕЖНЕ ВИДАННЯ ТА ПРАГНЕ ЧИТАТИ І ЗНАТИ ПРАВДУ!

Будемо раді співпраці з Вами!

Телефон рекламного відділу: 067 369-69-41

Прайс для розміщення комерційної реклами.

До уваги кандидатів у народні депутати України!

Прайс для розміщення політичної реклами.

телефон
+380 432 515-226
адреса
21021, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 23
e-mail
gazeta@33kanal.com

Всі права захищені.
При будь-якому використанні матеріалів посилання на 33kanal.com є обов'язковим.