Про це нам повідомили на «гарячу лінію» читачі. У старшого солдата контрактника було передозування наркотиками — запевняють вони.

– Про це знали всі, але прикривали. У військового відмовили нирки, і його доставили до реанімації. В понеділок у нього вже зупинялось серце, але змогли врятувати. Друга спроба виявилась смертельною… Дивно, як людина із такими схильностями взагалі потрапила на службу і чому про це мовчали? — запитують читачі.

У прес-службі військової частини 3028 ось як прокоментували ситуацію.

– Даний військовослужбовець за контрактом під час перебування у вихідний день потрапив до лікарні із інтоксикацією організму. На жаль, врятувати його не вдалось, і ми розділяємо горе батьків. Підтримуємо їх у всіх сенсах цього слова. Контрактник характеризувався як порядна та адекватна людина.

Як розповіли нам побратими військового, жодного разу не було помічено, що він взагалі вживав наркотичні засоби чи алкоголь. Крім того, постійно у частині проводяться відповідні психологічні тести, медичні огляди, і якби інформація відповідала дійсності, керівництво знало б про це першим. Дочекаємось результатів судово-медичної експертизи, тоді вже будемо робити висновки.

Валентина Лісова