Цей міст між двома частинами вишеньського озера та паркова біля садиби Миколи Пирогова у Вінниці в кінці літа та за теплої осені стають місцем паломництва фанатів найкрасивіших заходів сонця… Бо це безкрайнє небо, гра променів сонця, висотки та два будівельні крани поодаль створюють над озером незабутню картину… Лише лавочок, селфі-майданчика і людяної чистоти на цій місцині бракує для 100% щастя! Не вірите, тоді у вас ще є час зробити ці фото і відео на пам’ять про літо-2020…

До речі, порівняйте вінницькі заходи сонця із тими, що  зібрало для  романтиків видання CNN.

Бо такі заходи сонця – магічний час, який заворожує художників, фотографів, виробників листівок, та закоханих.

Ось місця, де можна спостерігати найкрасивіші заходи сонця по всьому світу, Міст У Бейн, Мандалай, Мьянма

1,2-кілометровим дерев’яним мостом через озеро Таунгтаман удень відбувається жвавий рух буддистських ченців та місцевого люду, коли ж сонце сідає, запановує спокій.

Національний заповідник Масаї-Мара, Кенія

Під чарами смеркання безкраї простори савани забарвлюються в червоне. Кращий час, щоб відвідати всесвітньовідомий кенійський заповідник – із липня по жовтень, коли відбувається міграція зебр і газелей Томсона.

Ачі-Трецца, Катанія, Італія

Ачі-Трецца – маленьке рибальське селище на східному узбережжі Сицилії. Туристи здебільшого заїжджають сюди, щоб побачити три базальтові скелі, Острови циклопів. За легендою, сюди закинув їх циклоп Поліфем, намагаючись поцілити в Одіссея.

Дубай, Об’єднані Арабські Емірати

Щоби насолодитися неповторним “класичним арабським” заходом сонця, треба сісти на верблюда та від’їхати подалі від міста, до пустелі. Більш простий варіант – влаштуватися десь на пляжі Джумейра.

Великий каньйон, Аризона, Сполучені Штати

“Я вірю в еволюцію. Але я вірю, коли йду Великим каньйоном та дивлюся на захід сонця, що є й рука Господа”, – сказав якось сенатор Джон МакКейн.

Щороку на заграву тут милуються мільйони туристів.

Гора Гуаншань, Кентінг, Тайвань

Зі 152-метрової гори відкривається гарний краєвид на півострів Хенчунь, на якому нема ані залізничних колій, ані автомагістралей, зате є ліси з гарячими джерелами.

Найкраще місце для споглядання заходу сонця – павільйон коло місцевого храму Fude.

Ойя, Санторіні, Греція

Ключове слово – романтика: селище Ойя є відомим місцем паломництва “мисливців” за красивим заходом сонця. Біло-сині будиночки та прозоре Егейське море унизу роблять мить присмерку досконалою та щовечора збирають багато глядачів.

Улуру – Ката Тьюта, Північна територія, Австралія

Ниціональний парк Улуру – Ката Тьюта занесено до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Коли сонце сідає, 348-метрова скеля спалахує яскравими барвами.

Західне озеро, Ханчжоу, Китай

На цьому озері дуже красиві заходи сонця, а ще силует пагоди Лейфен. Оригінальна будівля була зведена в 975-му році. За легендою, в ній кілька десятиріч просиділа бранкою Пані Біла Змія, переможена чарівником. Перша пагода простояла до 1924-го року, нову збудували на тому ж місці в 2002-му.

Але наша Вінниця, нічим не гірша! Погодьтесь…