Напередодні місцевих виборів почастішали політичні гасла про нестачу сильних управлінців у владі, досвідчених та професійних, які потрібні для від­род­ження економіки.

Та, як показує життя, топ-менеджерів та сильних керівників в Україні вистачає. Такий приклад – вінничанин Сергій Кудлаєнко.

Про це пише видання «Деловая Одесса».

Кудлаєнко займав ке­рівну посаду у міській владі Вінниці, потім став народним депутатом і заступником голови Комітету у ВРУ VIII скликання, а минулого року очолив амбітний державний інфраструктурний проект з будівництва Одеського міжнародного аеропорту.

Під час будівництва аеропорту в Одесі

Третє місто у долі  Кудлаєнка – Одеса, стало майданчиком для нового професійного зростання і доказом особистого лідерства. Лише протягом року будівництво першої і другої черги злітно-посадкової смуги аеропорту Одеса було з успіхом завершено. Це рекордні строки, зважаючи на повільний поступ будівництва у попередні роки.

На запитання, як вдалося «осилити» потужний проєкт в абсолютно новій для нього сфері, Сергій Кудлаєнко стримано відповідає: «Це спільні зусилля професійного колективу дали такий результат». Але не все так просто… Були і наради просто неба за будь-якої погоди, тонни листування з різними установами, розмови із субпідрядниками та підрядниками, інколи на підвищених тонах, негаразди карантину і людського фактора тощо.

Сьогодні держпідприємство з будівництва міжнародного аеропорту Одеса, очолюване вінничанином Сергієм Кудлаєнком, готове до нових звершень. Ціль теж амбітна – збудувати в Одесі другий після «Борисполя» сучасний аеропорт національного значення.

Безперечно – успіх таких проєктів залежить від фінансових інвестицій. Проте на прикладі Сергія Кудлаєнка можна сміливо зробити висновок, що найкраща інвестиція сьогодення – це професійні та відповідальні люди.

Детально про історію професійного успіху Сергія Кудлаєнка читайте на шпальтах онлайн-видання «Деловая Одесса» – https://bit.ly/3jLyIdZ