Тільки нещодавно у Вінниці оселився і прижився цей чудовий вид спорту, як його популярність сягнула найвищого рівня! І ось нещодавно  відразу кілька нагород у різних номінаціях здобули спортсмени вінницького SUP-клубу у всеукраїнських змаганнях “Ternopil Open SUP Race”

Керівник клубу Костянтин Прилєпський розповів: першість у категорії “KIDS” (діти до 12) на довгій дистанції виборов Мирон Косій (8 років), а Олексій Прилєпський (9 років) – друге; на короткій дистанції Мирон Косій здобув друге місце, а Олексій Прилєпський – третє.

У категорії “GROM” де змагалися діти 12-15 років на довгій дистанції Костянтин Гончарук (15 років) прийшов другим, Анастасія Янкевич (12 років) – третьою. Такі ж результати Гончарук і Янкевич посіли під час змагань на короткій дистанції. Серед жінок на довгій дистанції у категорії “Women Inflatable” вінничанка Ольга Сидоркова здобула друге місце, Марина Педоренко – третє.