Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону скеровано до Вінницького міського суду Вінницької області обвинувальні акти відносно полковника нацполіції та двох його підлеглих – інспектора та інженера поліції.

-Встановлено, що протягом 6 місяців, з серпня 2019 по лютий 2020 року командир підрозділу спецпризначення Головного Управління НП у Вінницькій області спільно з службовими особами ГУНП у Вінницькій області займалися незаконною реалізацією службових талонів на пальне. Таким чином вказаною групою осіб було розтрачено понад 1000 л. дизельного палива вартістю понад 28 000 грн, -повідомила прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону. – Збитки, нанесені державі, відшкодовані в ході слідства. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому. Оперативний супровід – Вінницьке управління ДВБ Нацполіції.

Санкція ч. 1 ст. 366 та ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України передбачає фігурантам покарання у виді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Валентина Лісова